Niedawno zakończył się czwarty sezon popularnego show „Sanatorium Miłości”. W związku z tym po raz kolejny pojawiły się wśród widzów wątpliwości dotyczące tego, czy aby na pewno wszystko jest w rzeczywistości tak szczere, jak przedstawiają to kamery.

Czy związki nie są ustawiane przez producentów programu? Na ten temat wypowiedziała się Monika, uczestniczka ostatniej edycji w rozmowie z portalem „Telemagazyn”.

Czy związki w „Sanatorium Miłości” są reżyserowane?

Zakończona niedawno edycja była bowiem całkiem obfita w miłosne uniesienia. Najwięcej uwagi widzów przykuwała relacja Piotra i Ani, która bardzo szybko nabierała tempa i namiętności. Mało tego, mężczyzna zdecydował się nawet na oświadczyny w ostatnim, finałowym odcinku. Jego ukochana je oczywiście przyjęła.

Na tym zresztą nie koniec, bo całkiem niedawno kolejna relacja została zawiązana przy pomocy pierścionka. Chodzi o Natalię i Marka, którzy dobrali się w późniejszym etapie show. Jak jednak widać, przez kilka miesięcy po skończeniu nagrań do programu ich związek dodatkowo się umocnił.

Mimo takich wieści widzowie i tak mają podejrzenia co do prawdziwości uczuć uczestników. Te rozwiała jednak Monika we wspomnianej wyżej rozmowie. Jasno stwierdziła, że żadne zachowania uczestników w programie nie są reżyserowane. Producenci są jedynie bacznymi obserwatorami i relacjonują wszystko, co się dzieje.

Mało tego, Monika podkreśliła też, jak czułymi osobami okazali się wszyscy na planie. Jak wytłumaczyła, seniorzy czuli się bezpiecznie i w zaledwie dzień stworzono na tyle przytulną atmosferę, że kuracjusze szybko zapomnieli o tym, że są nagrywani, dlatego byli wyjątkowo szczerzy.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polska gwiazda w amerykańskim „Mam Talent”. Wokalistka zachwyciła jurorów
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. Kim jest żona Marka Kondrata? 38 lat młodsza kobieta to córka znanego Polaka

Źródło: Telemagzyn.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl