Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? Aktorka przez wiele osób uznawana jest za pierwszą damę polskiego kina i w kwestiach motoryzacyjnych zdecydowała się na klasyczne rozwiązania. Gwiazda wybrała popularny model auta, który często możemy spotkać na ulicach. Jaki?

Słynna aktorka swobodnie porusza się po miejskich ulicach, a problemy drogowe nie są jej straszne. Chociaż motoryzacja nie jest tematem, który fascynuje Beatę Tyszkiewicz, to bez problemu wyrusza w samotną wyprawę do centrum handlowego. Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? Dla wielu z was będzie to zaskoczenie! 

Czym jeździ Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz jest posiadaczką samochodu francuskiej marki — Renault Megane. To jedno z najpopularniejszych aut, które wielokrotnie zdobyło tytuł samochodu roku. Być może dla fanów motoryzacji nie jest to samochód marzeń, jednak świetnie sprawdza się on podczas jazdy po zatłoczonym mieście, o czym wielokrotnie przekonała się słynna aktorka.

Chociaż gwiazdy show-biznesu kojarzą się nam z luksusowymi autami światowej sławy marek, to nie każdy decyduje się na samochód wart fortunę. W przypadku Beaty Tyszkiewicz zaważył komfort, funkcjonalność i wygoda. 

Ceni funkcjonalność i wygodę niż luksusowe wnętrza, szybkość i Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? 

Auto Beaty Tyszkiewicz

Renault Megane jest produkowany od 1995 roku. Najnowszy model tego kultowego już auta powstał w 2015 roku. Najwyższy komfort użytkowania zapewnia eleganckie wnętrze, wygodne, regulowane fotele, czyli wszystko to, czego aktorka potrzebuje, by czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nowoczesna technologia i możliwość personalizacji zachwyci niejednego kierowcę. Doskonale przekonała się o tym królowa polskiej sceny, Beata Tyszkiewicz. 

Renault Megane to typowo miejskie auto, które świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Jak myślicie, aktorka jest zadowolona z wyboru auta? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czym jeździ beata tyszkiewicz
wikipedia.org

Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? Dla wielu osób samochód gwiazdy będzie wielkim zaskoczeniem! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Mazur pokazała jak mieszka. Jurorzy „Tańca z Gwiazdami” zaniemówili
Następny artykułWyprzedaż w Reserved. Damskie kolekcje nawet 70% taniej!