Czym jeździ Joanna Liszowska? Odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć niejedną osobę! Okazuje się, że aktorka uwielbia zawrotną prędkość i najwyższą jakość pojazdu. Gwiazda zdecydowała się na auto, o którym niektórzy mogliby tylko pomarzyć! Jej samochód to istny luksus na kółkach!

Joanna Liszowska jest obecna w polskim show-biznesie od wielu lat. Prawdziwą sławę przyniósł jej serial Przyjaciółki, który cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Zawrotna kariera przekłada się na imponujące zarobki. Czym jeździ Joanna Liszowska? W sferze motoryzacji gwiazda postawiła na najwyższą jakość. 

Czym jeździ Joanna Liszowska?

Joanna Liszowska na co dzień porusza się samochodem, na który mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Według Pudelka to Bentley Bentayga, faworyt wśród SUV-ów. Łączy w sobie najbardziej pożądane cechy każdego automaniaka: najwyższą jakość, komfort, wygodę, a przede wszystkim wspaniałe wykończenie.

Aktorka postawiła na potężne auto, które łączy w sobie cechy samochodu osobowego i terenowego. Wnętrza Bentleya są przestrzenne i bardzo luksusowe. Tak olbrzymi samochód z pewnością pomieści całą rodzinę, a Joanna wraz z córkami  bez trudu pokona setki kilometrów. 

Luksus na kółkach

Bentley Bentayga to jeden z najdroższych samochodów. Posiada zaawansowany technicznie silnik, który osiąga zawrotną prędkość. Nie ma drugiego takiego pojazdu na całym świecie. Wszechstronność pojazdu zapewnia wyjątkowe wrażenia. Bentley Bentayga łączy w sobie wyjątkową wydajność, niezrównany poziom luksusu zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach pojazdu. Nic dziwnego, że gwiazda zdecydowała się taki zakup! 🙂

Ekskluzywny model jest idealny dla aktorki! Z pewnością Joanna  czuje się w Bentleyu jak prawdziwa królowa! Liszowska zdecydowała się na samochód w czarnym kolorze. Prawdziwym zaskoczeniem jest cena pojazdu, która  wiele osób przyprawia o zawrót głowy. Samochód Joanny Liszowskiej kosztuje ponad milion złotych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czym jeżdzi joanna liszowska
instagram.com @joannaliszowskaofficial

Gwiazda serialu Przyjaciółki nie może narzekać na brak zajęć.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOjciec Magdaleny Cieleckiej cierpiał na chorobę alkoholową. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie
Następny artykułMichał Szpak chce wyjechać z Polski? „Tutaj jest taka melancholia, smutek”