Czym jeździ Magda Gessler? Słynna restauratorka na co dzień porusza się autem, a jej praca jej bardzo dynamiczna. Z tego względu samochód gwiazdy musi być ściśle dopasowany do jej potrzeb. Jej limuzyna jest warta więcej niż mieszkanie! Jaką markę wybrała?

Drogie i luksusowe auta od zawsze kojarzą nam się z największymi gwiazdami polskiego show-biznesu. Tylko najbogatszych stać na najwyższej klasy pojazdy. Do ich grona zalicza się Magda Gessler. Czym jeździ Magda Gessler? Szczegóły poznacie w poniższym artykule!

Czym jeździ Magda Gessler? 

Jak donosi Super Express, Magda Gessler przemierza setki kilometrów wyjątkowym autem, czyli BMW Serii 7 750Li xDrive . To jeden z najbardziej luksusowych pojazdów w gamie BMW. Nic dziwnego, niekwestionowana królowa szklanego ekranu może pozwolić sobie na wszystko, co najlepsze. To naprawdę luksusowe auto. Jego cena rozpoczyna się od 550 tysięcy złotych. Dodajmy, że to wyjściowa kwota, a z licznymi dodatkami cena auta oscyluje wokół 800 tysięcy złotych. Auto zapewnia najwyższy komfort, szybkość i wygodę, czyli wszystko, co, Gessler ceni najbardziej. 

Królowa TVN nie może narzekać na pieniądze, a w związku z tym posiada luksusowe środki transportu. Magda Gessler ma ogromne możliwości finansowe, dlatego też zdecydowała się na auto najwyższej klasy. 

Jakie auto ma Magda Gessler?

Praca w telewizji niesie za sobą nie tylko prestiż, lecz także ogromne zarobki. Magda Gessler żyje w nieustannym biegu ze względu na wiele obowiązków zawodowych. Na co dzień Magda Gessler przemierza Polskę w programie Kuchenne rewolucje, gdzie pomaga upadającym restauracjom odzyskać styl i smak. Ponadto zarządza kilkunastoma restauracjami w całym kraju. 

Słynna restauratorka porusza się różnymi środkami transportu, często wybiera również samolot, ponieważ jej ukochany mąż, Waldemar, mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych. Jednak w codziennych wyprawach wybiera auto.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

czym jeździ magda gessler
instagram.com @magdagessler_official

Czym jeździ Magda Gessler? Będziecie zaskoczeni!