Czym jeździ Marina Łuczenko-Szczęsna? To pytanie spędza sen z powiek wielu wielbicielom tej pięknej i utalentowanej wokalistki. Okazuje się, że artystka na co dzień porusza się wyjątkowym samochodem za ponad MILION złotych! Jaki model wybrała?

Gwiazdy z pierwszych stron gazet mogą pozwolić sobie na wszystko, co najlepsze. Przestronne apartamenty w samym centrum miasta, egzotyczne wakacje i luksusowe samochody. Zawrotna kariera jednej z najsłynniejszych WAG’s sprawiła, że stać ją na wszystko, co najlepsze. Wielbiciele artystów często zastanawiają się, jakie środki transportu wybierają ich idole. Czym jeździ Marina Łuczenko-Szczęsna? Przekonajmy się!

Czym jeździ Marina Łuczenko-Szczęsna?

Marina Łuczenko-Szczęsna na co dzień porusza się autem, o którym niektórzy mogliby tylko pomarzyć! Artystka jest posiadaczką Bentley’a Bentaygi. Bentley to jeden z najbardziej komfortowych samochodów. Wśród popularnych SUV-ów. Bentley łączy w sobie cechy samochodu sportowego i użytkowego. Zachwyca nie tylko designem, lecz także wspaniałym wykończeniem, komfortem jazdy i zawrotną prędkością! 

Wnętrza Bentleya są funkcjonalne i przestrzenne. Tak potężny samochód bez trudu zmieści całą rodzinę, a jak wiadomo przy małym dziecku wiele akcesoriów jest niezbędnych, nawet podczas podróży po mieście. Marina i Wojtek nie mogą narzekać na brak miejsca, a w ich luksusowym aucie z pewnością czuję się niezwykle komfortowo. 

Ile kosztuje samochód Mariny?

Cena auta przyprawia o zawrót głowy. Cena podstawowego modelu rozpoczyna się od miliona złotych! Bentley Bentaygi to jeden z najdroższych samochodów na świecie. Niedawno paparazzi przyłapali gwiazdę za kółkiem ekskluzywnego auta na warszawskich ulicach. Towarzyszyła jej przyjaciółka, Joanna Opozda – aktorka i modelka. 

Trzeba przyznać, że piosenkarka w luksusowym aucie wygląda imponująco! Marina jest bardzo szczupłą i drobną kobietą, a w potężnym aucie wygląda jak prawdziwa królowa! Zawrotna prędkość w najlepszym wydaniu jest dobrze znana pięknej artystce!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czym jeździ marina łuczenko
instagram.com @marina_official

Czym jeździ Marina Łuczenko-Szczęsna? Wiele osób zastanawia się nad odpowiedzią na to pytanie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Cielecka znalazła nową miłość? To przystojny aktor, młodszy od gwiazdy 17 lat!
Następny artykułApoloniusz Tajner zostanie ojcem! Jego partnerka jest 36 lat młodsza