Beata Szydło: dzieci są jej prawdziwą dumą! Była premier ma dwóch synów, którzy wybrali niełatwe ścieżki zawodowe. Praca ich mamy znacznie wpłynęła na ich życie. Czym się zajmują?

Beata Szydło: dzieci byłej premier musiały przyzwyczaić się do zainteresowania mediów. Beata Szydło jednak nie wykorzystywała synów do budowania swojego wizerunku. Czym zajmują się jej dzieci? Wybór jednego z nich bardzo ją zaskoczył!

Beata Szydło: dzieci. Kim są?

Beata Szydło ma dwóch synów, Błażeja (25 l.) i Tymoteusza (27 l.). Błażej ukończył prestiżowe Liceum Ojców Pijarów, a następnie zaczął się kształcić na kierunku medycznym w Krakowie. Gdy cztery lata temu Beata Szydło została premierem, a media zaczęły interesować się całą jej rodziną, mężczyzna zablokował swoje media społecznościowe. Od tamtej pory nie ukazują się informacje na jego temat. Wiadomo jednak, że to w nim była premier pokłada nadzieję na posiadanie wnuków.

Dużo więcej informacji znamy na temat starszego syna Beaty Szydło, Tymoteusza. Gdy poinformował rodziców, czym chce się zajmować, mama prosiła go o zmianę decyzji. O co chodziło?

Kim jest Tymoteusz Szydło?

Tymoteusz Szydło jest starszym synem Beaty Szydło i jej męża, Edwarda. We wrześniu 2011 roku Tymoteusz wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. 27 maja 2017 roku przyjął święcenia kapłańskie, na uroczystości nie mogło zabraknąć rodziców.

– Od dziecka syn był ministrantem i wiedzieliśmy, że służba liturgiczna jest dla niego bardzo ważna, ale nie przypuszczaliśmy, że w przyszłości wybierze seminarium duchowne. Kiedy powiedział nam, że wybrał seminarium, nie ukrywam, że pojawiły się nasze obawy. To niełatwa droga — czytamy wypowiedź byłej premier w Gościu Niedzielnym.

– Pamiętam, że prosiłam wówczas Tymoteusza, aby zastanowił się, czy najpierw nie powinien skończyć studiów na uniwersytecie, a dopiero potem pójść do seminarium — powiedziała Beata Szydło w rozmowie z Gościem Niedzielnym.

Zdradziła także, że namawiała syna, aby zaczął studiować filozofię, ponieważ brał udział w olimpiadzie filozoficznej. Tymoteusz jednak nie posłuchał mamy i dziś jest już księdzem! Niedawno media obiegła informacja, że duchowny zostanie przeniesiony do innej parafii.

– Między ludźmi były dyskusje, wiadomo, że są różnice polityczne, ale nie było takich sytuacji, żeby księdzu Szydło przeszkadzali. Nic takiego nie miało miejsca. Mi, gdy przeczytałam, że od nas odchodzi, zrobiło się trochę żal. Odbieram go bardzo pozytywnie — wyznała jedna z mieszkanek parafii w rozmowie z natemat.pl.

Sołtys wsi, w której służył Tymoteusz Szydło, poinformował, że ksiądz prowadził zajęcia w szkole i zajmował się kościelną scholą.

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY SZYDŁO:

Beata Szydło: dzieci
instagram.com/szydlo.beata/

Beata Szydło: dzieci są jej wielką dumą.

Beata Szydło: dzieci
instagram.com/szydlo.beata/

Była premier ma dwóch synów.

Beata Szydło: dzieci
instagram.com/szydlo.beata/

Jeden z nich został księdzem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Siostra Ewy Farnej jest do niej niesamowicie podobna. Są jak dwie krople wody!
  2. Anna Kalczyńska – WIEK, MĄŻ, WZROST, DZIECI, RODZICE
  3. Poród Joanny Krupy tuż tuż! Wiemy, kiedy dokładnie rodzi gwiazda. Zdradziła ważny szczegół
  4. Skąd pochodzi Beata Tadla? Dziennikarka urodziła się w wyjątkowym mieście
  5. Mama Mateusza Damięckiego zawsze stała za nim murem. „Była twarda”

źródła: natemat.pl, Gość Niedzielny

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl