Dagmara Kaźmierska, jak zwykle aktywnie spędza czas w mediach społecznościowych. Gwiazda nie mogła zapomnieć, by zaprosić swoich fanów na najbliższe dwa odcinki Królowych życia, które pojawią się dzisiaj o 22:05 na antenie TTV. Prowadząca auto celebrytka prawdopodobnie nieco się zapomniała, w pewnym momencie wyrażając nadzieję, że jej fani miło spędzają sobotę. Jak wiadomo, dziś mamy piątek.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Popularna Królowa życia sprawia, że na ustach setek tysięcy Polaków pojawia się uśmiech, nie tylko podczas emisji programu, ale także dzięki aktywnemu prowadzeniu mediów społecznościowych. Mała wpadka celebrytki tylko dodała entuzjazmu sytuacji.

Dagmara Kaźmierska zaliczyła wpadkę

Ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której Dagmara Kaźmierska, jest smutna lub zakłopotana. Oczywiście zdarzały się momenty, że popularna celebrytka pochylała się nad losem innych, wyrażając przy tym wielkie emocje, jednak wszystko przekazywała bardzo sympatycznie, a jej zasięgi internetowe pomogły w niejednej sprawie.

Jak każda ikona polskiego show-biznesu popularna Królowa życia momentami musi znosić nieprzyjemne słowa kierowane przez internautów. Niedawno bardzo głośno zrobiło się na temat jej rzekomego złego wychowywania syna Conana, co zauważyli internauci, pisząc kilka nieprzychylnych komentarzy.

Po tej sytuacji nie ma już śladu, a gwiazda jest w ciągu wykonywania swoich codziennych obowiązków. Nie zapomina przy tym o prowadzeniu swoich social mediów, gdzie śledzi ją już ponad milion obserwatorów. Kilka godzin temu zdarzyła jej się zabawna wpadka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Gwiazda nagrała codzienne InstaStories, w którym zaprosiła swoich fanów do oglądania dzisiejszych odcinków Królowych życia. W pewnym momencie wyraziła nadzieję, że jej obserwatorom ,,fajnie leci sobota”. Jak wiadomo dziś, tj. 5 marca mamy piątek. O czym myślała popularna celebrytka, wypowiadając te słowa?

Dagmara Kaźmierska Królowe życia

Dagmara to bez dwóch zdań największa gwiazda popularnego programu TTV Królowe życia. Posiadająca kryminalną przeszłość celebrytka dzięki udziałowi w omawianym show wyszła niejako na prostą i dzisiaj jest w pełni szczęśliwą kobietą.

W programie można obserwować jej wielką przyjaźń m.in. z Edzią, czy Jackiem Wójcikiem, który początkowo był adoratorem Dagmary. Gwiazda odrzuciła jednak zaloty Jacka i zostali przyjaciółmi. Podczas jednego z ostatnich odcinków programu doszło do śmiesznej sytuacji, w której Wójcik chwalił się przerzucaniem koni w wieku 19 lat. Dagmara skomentowała to słowami:

– Konia na rękach przerzucałeś? Małego konia rzucałeś? – pytała z niedowierzaniem Dagmara.

Jacek potwierdził, jednak w żaden sposób nie przekonał Dagmary do uwierzenia w zaistniałą sytuację. A wy, co o tym sądzicie?

Zobacz zdjęcia:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zaliczyła delikatną wpadkę podczas nagrywania nowego InstaStories.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Gwiazda wyraziła nadzieję, że miło spędzają sobotę, a jak wiadomo dziś mamy piątek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułUczestnik programu „The Voice Kids” porzucony przez rodziców. Tragiczna historia utalentowanego 14-latka
Następny artykułDo sieci trafiły zdjęcia domu Agnieszki Woźniak-Starak. Luksus to mało powiedziane, widok zapiera dech
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl