Dagmara Kaźmierska udostępniła nagranie, na którym znajduje się w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Czy to możliwe, że gwiazda Królowych Życia uchyliła rąbka tajemnicy, na temat tego kim może być jej tajemniczy ukochany, z którym planuje ślub?

Dagmara Kaźmierska, najbarwniejsza postać programu TVN Królowe życia, planuje ślub. Wiadomo, że gwiazda jest zakochana z wzajemnością. Nikt jednak nie wie, kim jest jej tajemniczy wybranek. Nowe nagranie na Instagramie rozwiewa wszelkie wątpliwości?

Dagmara Kaźmierska: z kim planuje ślub?

Gwiazda programu Królowe życia ma wiele tajemnic. W programie mówi o sobie dużo, królowa jest bardzo ekspresywna i nie raz bez zastanowienia wyjawiała różne sekrety dotyczące życia jej przyjaciół i niej samej. Mimo to nadal nie wiemy, kto jest wybrankiem jej serca. Jego tożsamość pozostaje cały czas w tajemnicy.

Na nagraniu, które Kaźmierska dodała na Instagram, kobieta śpiewa piosenkę swojej ulubionej wokalistki Anny Karwan. Królowa życia podczas nucenia utworu, zmienia perspektywę kamery, która pokazuje siedzącego tuż obok mężczyznę. Czy to jej przyszły mąż? Podpowiedź możemy znaleźć w komentarzu do zdjęcia.

  1. Iza z ”M jak miłość” w blond włosach. Piękna gwiazda wygląda jak Anna Przybylska
  2. Dzisiaj wszyscy czekali na wiadomości Ministerstwa Zdrowia. W końcu się pojawiły, są kolejne ofiary epidemii w Polsce
  3. Nie żyje Mirosław Daszkiewicz. Legendarny Polak zmarł po długiej chorobie

Tajemnica królowej życia

Na filmiku Dagmara śpiewa romantyczną piosenkę. Czy jest zadedykowana do jej miłości? W komentarzu do nagrania Dagmara Kaźmierska napisała:

-Piękna piosenka Ani Karwan, którą miałam okazję osobiście poznać. Aniu, dziękuję Ci za wtedy -ucieszył się i był w strasznym szoku. A piosenkę pomaga śpiewać mój przyjaciel Pawełek kochany. NAJLEPSZY FRYZJER ŚWIATA.

Kto ucieszył się i był w strasznym szoku? Czy właśnie o swoim przyszłym mężu mówi gwiazda? Wygląda jednak na to, że mężczyzna, który towarzyszy jej podczas tego nagrania to Paweł Jaglarz, przyjaciel i ulubiony fryzjer gwiazdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dagmara kaźmierska
fot.instagram.com/queen_of_life_77

Podczas nagrania pojawia się przystojny mężczyzna. Gwiazda znów zasugerowała, że może to być jej tajemniczy wybranek.

dagmara kaźmierska
instagram.com/queen_of_life_77

Przez dłuższy czas widzowie Królowych życia byli przekonani, że to właśnie Jacek chce zdobyć serce swoje przyjaciółki. Jednak tych dwoje łączy jedynie przyjaźń.

Dagmara Kaźmierska
instagram.com @queen_of_life_77

Królowa życia cały czas wodzi swoich fanów za nos. Nadal nie znamy tożsamości jej przyszłego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kornelia umierała w wykopanym dole. Nowe ustalenia w sprawie, którą żyje cała Polska
  2. Andrzej Duda odpoczywał w Bieszczadach. Jeden szczegół rozsierdził Polaków
  3. Świadczenie 2000+ przez koronawirusa można dostać więcej niż raz. Należy się wielu Polakom
  4. Szybki przepis. Pierogi czekoladowe z truskawkami, już dostaniesz świeże w sklepach
  5. Nie żyje aktor uwielbianego serialu. Zmarł w tajemniczych okolicznościach, w dzień swoich urodzin
  6. Kolejne, niepokojące doniesienia ze Śląska. Ministerstwo ujawniło właśnie najnowsze dane

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl