Fan Dagmary Kaźmierskiej zapytał ją, skąd ta ma pieniądze na wystawne życie i ekskluzywne podróże do ciepłych krajów. Gwiazda postanowiła mu odpowiedzieć i oczywiście zrobiła to w swoim stylu. Myślicie, że poszło mu w pięty?

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną największą gwiazdą programu Królowe życia w telewizji TTV. Celebrytka aktywnie działa w mediach społecznościowych, na których chętnie dzieli się swoim iście królewskim życiem. Ostatnio wyjechała na kolejne wakacje, a niektórzy zaczęli się zastanawiać, skąd ma na to wszystko pieniądze.

Dagmara Kaźmierska odpowiedziała fanowi, skąd ma pieniądze

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że lubi opływać w luksusy, jednak nie zawsze tak było. Na planie TTV możemy ją zobaczyć w futrach, z nienaganną fryzurą czy makijażem. Niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciem ze słonecznego Egiptu.

Na jej profil na Instagramie trafiło zdjęcie z luksusowego miasteczka turystycznego Al-Dżuna, które położone jest nad Morzem Czerwonym. Aktorka zapozowała na kamienistej drodze, na której siedziała w czerwonej sukience. Na nadgarstkach ma złote bransolety.

W komentarzach większość fanów była zachwyconych, a trzeba przypomnieć, że tych Dagmarze nie brakuje. Niedawno na jej Instagramie wybiło milion obserwujących.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak jeden z użytkowników zwrócił jej uwagę, że Dagmara notorycznie zbywa jego pytanie. Mężczyzna nie może zrozumieć, jak bohaterka programu TTV może pozwolić sobie na wystawne życie i wczasy w Egipcie, kiedy mało wiadomo o jej obecnych zarobkach.

Dalej pani mi nie odpowiedziała, skąd na to wszystko ma pani pieniądze. W telewizji chce pani pomagać, a tu co — pytał.

Dagmara Kaźmierska nie przeszła obojętnie obok tego pytania i postanowiła na nie odpowiedzieć. Jednak jak zwykle zrobiła to w swoim stylu i z lekkim przymrużeniem oka.

Na żebry chodzę — odpisała, dodając emotikonę buźki, która pokazuje język.

Czym się zajmuje Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska przede wszystkim zajmuje się pracą w telewizji. Z programu Królowe życia wiemy również, że gwiazda założyła własny butik, a w przeszłości próbowała również założyć własną dyskotekę. Wystąpiła również w filmie Patryka Vegi oraz teledysku.

Pytanie fana widocznie zachęciło innych internautów do dyskusji. Większość użytkowników wyraźnie stanęła po stronie Dagmary, biorąc ją w obronę.

Czy zazdrość przez Ciebie przemawia? To też zostań gwiazdą. Przecież Dagmara ma dwa sklepy, w TV zarabia, może jeszcze oszczędności, może jeszcze jakieś biznesy, więc stać ją to sobie wyjeżdża — napisała fanka.

Jednak nie wszyscy byli zgodni co do tego, że „Królowa” zarobiła na to wszystko uczciwą i ciężką pracą.

Przecież wiadomo, że pieniądze nie pochodzą z uczciwej pracy — twierdziła pewna kobieta, jednak nie doczekała się reakcji ze strony celebrytki.

Co uważacie o ich opinii?

Zobacz zdjęcia:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Fan zapytał, skąd gwiazda ma pieniądza na wystawne życie.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Celebrytka postanowiła mu odpisać.

Dagmara Kaźmierska
fot. fragment programu „Królowe życia”, player.pl

Oczywiście zrobiła to w swoim stylu.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl