Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Kobieta, która niegdyś wiodła życie na granicy prawa, przeszła wielką metamorfozę, a także zmieniła swój styl bycia. W ostatnim artykule na portalu pudelek.pl pojawiło się zaskakujące zdanie na temat męża Królowej życia.

Kim jest Dagmara Kaźmierska, wie każdy fan programu Królowe życia. Popularna celebrytka skupia na sobie wzrok setek tysięcy telewidzów, a także obserwujących na Instagramie. Portal pudelek.pl podał zaskakującą wiadomość z życia Dagmary. Czy to prawda?

Portal pudelek.pl zaskoczył zdaniem na temat Królowej życia

Popularna Dagmara Kaźmierska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak ma w zwyczaju komentować podboje miłosne swoich znajomych. Jej priorytetem i oczkiem w głowie jest syn Conan. Królowa życia niejednokrotnie powtarzała, że najważniejsze jest dla niej odpowiednie wykształcenie syna.

Portal pudelek.pl zaskoczył wszystkich czytających. Opublikowano informację, która niewątpliwie wywołała poruszenie wśród fanów Królowych życia. W wywiadzie z dziennikarzami gwiazda powiedziała, że jej partner musi mieć to coś. Uwagę zwraca jednak pewne zdanie w artykule.

-Dagmara dodała, że nie znalazła nikogo, kto zastąpiłby jej zmarłego męża – czytamy na pudelek.pl.

Czy faktycznie mężczyzna nie żyje? Gwiazda nigdy tego nie potwierdziła. Na początku roku portal radiozet.pl podał, że małżeństwo rozstało się trzy lata temu. 

-21 lat razem spędziliśmy i to wszystko super funkcjonowało – wyznała. To jest ojciec mojego dziecka, to jak mogę źle wspominać? Fajny czas mieliśmy, dużo przeżyliśmy z moim Kaźmierskim – mówiła Dagmara w rozmowie z Wirtualną Polską.

  1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
  2. Gwiazda TVN dziś wolałaby zapomnieć o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Magda Gessler poniosła porażkę

Z kim jest Dagmara Kaźmierska?

Patryk Vega w trakcie realizacji swojego najnowszego filmu pt. Pętla zdradził, że Dagmara jest singielką. Dodatkowo w wywiadzie dla Pudelka 45-latka skromnie stwierdziła, że królowa powinna znaleźć swojego króla:

– Dla królowej musi być tylko król. Musi mieć to coś, jak się taki znajdzie, to będzie moim narzeczonym. Jeszcze się taki nie znalazł, oprócz mojego męża. Jego następcy jeszcze nie znalazłam. Na razie koncentruję się na studiach Conana, później będę się martwić sobą – cytuje Dagmarę pudelek.pl.

Dagmara Kaźmierska w najbliższym odcinku Królowych życia będzie zmuszona do pocieszania swojej przyjaciółki Edzi, którą spotkało tragiczne wydarzenie. Jak się okazuje, w ostatnim czasie w życiu Królowej życia było ich dużo więcej. Tak wynika z wywiadu dla Pudelka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska podkreśla, że jej priorytetem jest odpowiednie wykształcenie syna Conana.

Dagmara Kaźmierska
fot. screen z youtube.com/TTV

Na portalu pudelek.pl pojawiła się zaskakująca informacja z życia celebrytki.

Dagmara Kaźmierska
Fot. screen youtube.com/TTV

Podano, że mąż 45-latki nie żyje.

Dagmara Kaźmierska
fot. screen artykułu z pudelek.pl: Dagmara Kaźmierska o idealnym mężczyźnie: „Jeszcze nie znalazłam następcy męża” , 09.09.2020

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?
  2. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
  3. Krzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
  4. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  5. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis
    Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułJej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła tylko dwa pliki, treść ścięła ją z nóg
Następny artykułZnalazł ogromne kurze jajko. Rozbił je i zobaczył niewiarygodną rzecz, jest nagranie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.