Dagmara Kaźmierska przygotowała w nadchodzącym odcinku wielki hit. Nikt się tego nie spodziewał, trzeba wyczekiwać kolejnej części programu z wielkim napięciem. Gwiazda znana z Królowych życia nareszcie postanowiła go pokazać. Wszyscy czekają zniecierpliwieni.

Dagmara Kaźmierska już nie mogła dłużej wytrzymać, postanowiła go w końcu pokazać całemu światu. Fani programu umierają z ekscytacji, wszystko zobaczymy już dzisiaj na ekranach naszych telewizorów.

Dagmara Kaźmierska i jej brat

W najbliższym odcinku 9. sezonu programu zobaczymy młodszego brata jednej z Królowych — Łukasza. W końcu postanowiła pokazać go szerszemu gronu. Zawita on na ekranach telewizorów w stacji TTV i wystąpi tuż koło Dagmary. W tej części programu przyjedzie on z wizytą do uwielbianej gwiazdy popularnej produkcji. Będzie się można wiele o nim dowiedzieć.

— To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona, jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Powiedziałam, że go w wózku do rzeki wrzucę. […] Odkąd mój brat wyjechał na saksy, to raz na kilka miesięcy przyjeżdża i wtedy jest w domu święto — mówi w programie Kaźmierska.

  1. Cały świat pogrążony w żalu. Nie żyje wspaniała aktorka, wszyscy widzieliśmy film z jej udziałem
  2. Tadeusz Rydzyk na politycznej wojnie. Nikt się tego nie spodziewał

Czym zajmuje się brat Dagmary Kaźmierskiej?

Wiadomo tylko tyle, że brat Dagmary Kaźmierskiej na co dzień mieszka i pracuje w Niemczech. Ze swoją starszą siostrą widuje się tylko kilka razy w roku. Każdy jego przyjazd powoduje ogromną radość w domu gwiazdy. Pojawi się on już w najbliższym odcinku Królowych życia, które zostaną wyemitowane dzisiaj w czwartek o godzinie 22:15 na stacji TTV.

Ze zwiastuna na Instagramie programu dowiadujemy się, że brat przywiózł jej nowy odkurzacz. Dodatkowo fakt.pl informuje, że Dagmara zagania go do naprawy klamki w drzwiach. Nie byłaby sobą, gdyby tylko się biernie przyglądała, więc również chwyciła za narzędzia, żeby mu pomóc. Koniecznie trzeba to zobaczyć.

Myślicie, że rodzeństwo jest do siebie podobne zarówno z wyglądu, jak i z charakteru?

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Królowe życia (@krolowe_zycia_official)

Zwiastun nowego odcinka wzbudził ciekawość.

Dagmara Kaźmierska
fot. kadr programu „Królowe życia”, instagram.com/krolowe_zycia_official

Brat Dagmary wywołał wiele emocji.

Dagmara Kaźmierska
fot. kadr programu „Królowe życia”, instagram.com/krolowe_zycia_official

Dagmara cieszy się z przyjazdu brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie ogłoszono, od 16 września wchodzi w życie nowy zakaz. Wielki cios dla wielu Polaków
  2. Szumowski mówi, co się będzie działo jesienią w Polsce. Niczego nie ukrywał
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich „owoce mocy”. Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Źródła: instagram.com, fakt.pl, pomponik.pl, telemagazyn.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl