Dagmara Kaźmierska jest zdruzgotana ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce w jej życiu. Co więcej, okazuje się, że źródłem jej zmartwień jest ukochany syn Conan. Młodzieniec w ostatnim czasie miał wypadek samochodowy, jednak na szczęście nic mu się nie stało. Królowa życia jest załamana i nie może pozbierać się po tym dramatycznym wydarzeniu, a to nie koniec niespodzianek.

Najbarwniejsza królowa życia w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami. Jej ukochany syn niemalże doprowadził ją do łez. Conan rozbił samochód w wypadku samochodowym, a na domiar złego zakomunikował, że chce się wyprowadzić z domu. Dagmara Kaźmierska nie może pogodzić się z tym, że jej synek już dorósł. 

Dagmara Kaźmierska i jej problemy z synem  

Dagmara Kaźmierska, jedna z najbardziej pozytywnych postaci programu Królowe życia w ostatnim czasie musiała stawić czoła licznym trudnościom. Ostatni odcinek sezonu przyniesie nieoczekiwane zmiany dla Kaźmierskiej. Jej syn, który obecnie jest w klasie maturalnej, ma oświadczyć, że chce się wyprowadzić i zacząć żyć na własną rękę. 

Ta deklaracja prawdopodobnie niezwykle dotknęła Dagmarę Kaźmierską, która nie wyobraża sobie życia bez swojego synka. Już jakiś czas temu dumna mama informowała, że Conan aspiruje do bycia lekarzem. Cały rok intensywnie przygotowywał się do egzaminów, które odbędą się już niebawem. 

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polska legenda, niestety
  2. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  3. TVP szykuje niespodziankę dla Polaków. Największe gwiazdy zrobią niesamowitą rzecz

Conan chce się wyprowadzić 

Kilkunastoletni Conan zapragnął życia w pojedynkę, na własnych warunkach. W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, jednak jak się okazuje, Dagmara Kaźmierska nie była jeszcze na niego przygotowana. Co więcej, Conan nie planuje znaleźć sobie mieszkania w innym mieście, a poza granicami kraju. 

Jesteście ciekawi, jak na te nowości zareaguje Dagmara Kaźmierska? Jeżeli tak, to nie możecie przegapić finałowego odcinka programu Królowe życia, który pojawi się na ekranach już dziś wieczorem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dagmara kaźmierska
instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska martwi się o swojego syna. 

Dagmara Kaźmierska
Fot. instagram.com @queen_of_life_77

W ostatnim odcinku sezonu Conan oświadczy, że chce się usamodzielnić. 

Dagmara Kaźmierska
instagram.com @queen_of_life_77

Nie wiadomo, jak Dagmara Kaźmierska zareaguje na decyzję syna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
  2. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce
  3. Odziedziczył wszystko po Zbigniewie Wodeckim. Artysta kochał go ponad życie
  4. Od 18 maja zmiany na uczelniach wyższych. Najnowsze informacje przekazał minister MNiSW
  5. Od 22 maja duża zmiana dla Polaków. Intercity podjęło przełomową decyzję, chodzi o podróżowanie po Polsce
  6. Wielki strajk, wycie syren i awantura na Nowogrodzkiej. Służby używają gazu

Źródło: jastrzbpost.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.