Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z najlepszą przyjaciółką Edzią. Gwiazdy Królowych życia wyglądają na bardzo szczęśliwe, jednak fani dopatrzyli się zastanawiającego szczegółu. Uznali, ze z twarzą przyjaciółki Królowej życia, jest coś nie tak – Boże Edzia co tobie się dzieje z twarzą – napisała pod zdjęciem jedna z internautek. Po chwili posypała się lawina komentarzy.

Edyta Nowak to najlepsza przyjaciółka popularnej Królowej życia. Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała sympatii do Edzi, co można było dostrzec nie tylko na antenie TTV, ale też w mediach społecznościowych. Teraz obie panie pokazały się na wspólnym zdjęciu na Instagramie, a fani dostrzegli szczegół na twarzy przyjaciółki Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z Edzią

Na opublikowanym przez Dagmarę Kaźmierską zdjęciu fani dostrzegli, że z twarzą Edzi, coś jest nie tak. W komentarzach można było przeczytać wiele sugestii, jakoby jedna z Królowych życia mogła przejść przez nieudaną operację plastyczną, ponieważ wygląda na ,,spuchniętą”.

Przeglądając pozostałe komentarze można było dostrzec opinie sugerujące, że zgryz i wargi Edyty Nowak wyglądają inaczej niż zwykle, co tym bardziej mogłoby wskazywać na operację plastyczną. Jednak są to tylko przypuszczenia, żadna z Królowych życia dotychczas nie odniosła się do tych komentarzy.

Jednak wiele może wskazywać na to, że fani mają rację, ponieważ wiele z nich się zgadza z opiniami komentujących. Czy to prawda? Zapewne dowiemy się, dopiero gdy któraś z celebrytek zdecyduje się odpowiedzieć na doniesienia. Być może nałożyły specjalny filtr, który powoduje, że twarz Edzi wygląda tak, a nie inaczej?

Niemniej jednak opublikowane zdjęcie miało całkowicie inny przekaz. Dagmara Kaźmierska po raz kolejny okazała wielką sympatię względem swojej przyjaciółki. Edzia także postanowiła dodać na swój profil tę samą fotografię, zachęcając przy tym fanów do oglądania ich kanału na TTV. 

Przyjaźń Edzi i Dagmary Kaźmierskiej

Odkąd tylko Edzia pojawiła się w programie Królowe życia jej przyjaźń z Dagmarą Kaźmierską rozwinęła się bardzo szybko. Kobiety są ze sobą bardzo blisko, czego nie ukrywają przed fanami podczas programu, a także w mediach społecznościowych.

Nie inaczej jest, kiedy któraś z nich znajdzie się w ciężkiej sytuacji życiowej. Taki przypadek miał miejsce, gdy Edzia przeżywała jeden z najgorszych momentów w swoim życiu. Mowa tutaj o utraconej ciąży, o czym było głośno w ubiegłym roku.

Wówczas Dagmara Kaźmierska bez chwili zastanowienia ruszyła na pomoc swojej przyjaciółce, by wesprzeć ją dobrym słowem i być blisko niej. Dopiero na kilka tygodni po tej tragedii Edzia zdecydowała się opublikować wpis, w którym opowiedziała o tym, co ją spotkało

Dzisiaj kobiety mogą stanowić wzór przyjaźni dla wielu ludzi w Polsce i nie tylko. Przypominamy, że program Królowe życia mogą państwo oglądać na antenie TTV oraz na platformie player.pl.

Zobacz zdjęcia:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z Edzią.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Fani dostrzegli, że z twarzą Edzi jest coś nie tak.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Część z nich sugerowała, że mogła przejść przez operację plastyczną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułPamiętacie Bożenkę z ,,Na dobre i na złe”? Niesamowite, z czego dziś żyje i jak wygląda Edyta Jungowska
Następny artykułWspominamy Dariusza Siatkowskiego, który zmarł 12 lat temu
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl