Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu. Dzięki udziałowi w programie Królowe życia stała się niezwykle rozpoznawalna i zaskarbiła sobie uznanie i sympatię wielu fanów. Zazwyczaj na swoich mediach społecznościowych dodaje wesołe wpisy, które zdobywają szerokie zasięgi. Tym razem jest inaczej. Gwiazda musi podjąć radykalne kroki.

Nie od dziś wiadomo, że Dagmara Kaźmierska jest osobą niezwykle pozytywną. Mimo nieciekawej przeszłości przeszła wielką metamorfozę wewnętrzną i stała się bardzo popularna, a także dobrze odbierana przez fanów. Niedawno poinformowała, że czekają ją trudne chwile. Przed Królową życia wiele pracy.

Dagmara Kaźmierska przed trudnymi chwilami

Popularna Dagmara Kaźmierska, zwana także Królową życia za każdym razem dba o swoich fanów i informuje ich o nowościach ze swojego życia prywatnego. Wszystko dzieje się poprzez aktywne korzystanie z mediów społecznościowych, na których gwiazda umieszcza mnóstwo nowości. Fani aktywnie komentują jej życie i w zdecydowanej większości przypadków jednoczą się z nią.

Wczoraj za pośrednictwem Instagrama Królowa życia poinformowała obserwujących o tym, że czekają ją trudniejsze chwile. Jak na gwiazdę przystało, odpowiednio dba o swoje zdrowie, dlatego często składa wizyty u lekarza. Tym razem odwiedziła doktora Dariusza Stawickiego, który zbadał proporcję wagi względem wzrostu Dagmary. Diagnoza była taka, że gwiazda musi zrzucić zbędne kilogramy.

  1. Dramat na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza, miał tylko 35 lat
  2. Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymała

Królowa życia bardzo ceni swojego lekarza

W swoim wpisie Dagmara Kaźmierska okazała lekarzowi wiele szacunku. Dała jasno do zrozumienia, że jest z nim blisko i darzy go wielkim zaufaniem. Pod opublikowanym zdjęciem można było przeczytać:

–  Tego Pana już chyba nie muszę przedstawiać. Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Chociaż ciągle na mnie krzyczy i nie pozwala dużo gadać. I kategorycznie kazał zrzucić 10 kg. Ciekawe jak mam to zrobić? Dał mi drugie życie. I niestety wziął sobie garba na plecy. Ale dzięki Niemu chodzę i żyję. To jest Cudotwórca. Kocham tego człowieka. Doktorze Stawicki dziękuję, że Pan jest – napisała Dagmara.

Wkrótce Królowa życia będzie musiała wziąć się do porządnej pracy nad swoim zdrowiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Królowa życia poinformowała swoich fanów, że czeka ją mnóstwo pracy. Przy okazji podziękowała swojemu lekarzowi za pomoc.

Sylwia Bomba
fot. instagram.com/@queen_of_life_77

Jak informuje Dagmara, doktor zalecił jej zrzucenie 10 kilogramów.

Królowe życia
instagram.com/krolowe_zycia_official

Mimo wszystko Dagmara czuje się bardzo dobrze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy zakaz wchodzi w życie już od jutra. Polacy mogą spodziewać się masowych wiadomości
  2. Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legenda
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Agnieszka Woźniak-Starak o poranku wygląda promiennie i rześko dzięki 1 przyprawie. Oczyszcza organizm jak żadna inna

Źródło: styl.pl

Poprzedni artykułOstatni upalny dzień. Wiemy, gdzie będzie najcieplej, wspaniała prognoza dla Polski
Następny artykułGIS pilnie alarmuje: „Zagrożenie dla zdrowia”. Wycofują kolejny, popularny produkt ze sklepów, wielu go kupiło
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.