Dagmara Kaźmierska od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku. Swoją sławę zawdzięcza głównie dzięki udziałowi w popularnym reality show Królowe życia. Okazuje się, że nie był to jej debiut przed kamerami. Celebrytka miała okazję pojawić się wcześniej w jednym z seriali na Polsacie. Wcieliła się w dość kontrowersyjną postać.

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć w naszym kraju osobę, która nie wie, kim jest Dagmara Kaźmierska. Popularna Królowa życia cieszy się z wielkiej sławy, co niedawno przyniosło skutek w postaci roli w filmach Patryka Vegi pt. Kobiety Mafii 2Pętla. Okazuje się, że jeszcze wcześniej miała przyjemność występować w jednym z seriali Polsatu.

Dagmara Kaźmierska. Jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce

Odkąd w 2016 roku program Królowe życia został wyemitowany po raz pierwszy, fani nie mogli wyjść z podziwu charakteru i niezwykłej charyzmy Dagmary Kaźmierskiej. Już wtedy można było poznać, że ma wielki talent i predyspozycje do bycia jedną z najpopularniejszych osób w naszym kraju. 

Sława Dagmary przyszła z czasem, a program Królowe życia wpłynął na jej rozwój najbardziej. Dzisiaj gwiazda może pochwalić się udziałem w dwóch popularnych filmach Patryka Vegi, udziałem w programie Kuby Wojewódzkiego, czy bogatymi w obserwatorów mediami społecznościowymi. Jednak okazuje się, że podchody do kariery aktorskiej robiła już dużo wcześniej.

  1. Od dziś nie wystarczy samo zasłonienie ust. Policja będzie sprawdzać jeszcze jedną rzecz
  2. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  3. Zacznie się już w najbliższą niedzielę w kościołach w całej Polsce. Zapadła decyzja

Dagmara Kaźmierska w Polsacie

Celebrytka miała przyjemność wystąpić w 51 odcinku serialu pt. Pamiętniki z wakacji emitowanym na Polsacie. Wcieliła się tam w postać Krystyny, która jest doradczynią biznesową i przez lata pracy nie mogła sobie pozwolić na wakacje. Kiedy znalazła trochę wolnego czasu zdecydowała się wybrać ze swoją córką Dżesiką i jej koleżanką Karoliną na wymarzone wakacje, które spędziły na Gran Canarii.

Bohaterka za dwa główne cele wakacji obrała sobie dobrą zabawę oraz poprawę relacji z córką. Niestety, ale drugi cel poświęciła kosztem drugiego, ponieważ córka uznała, że zachowanie jej matki jest żenujące. 

W życiu prywatnym Dagmara posiada jedynego syna Conana, który, jak otwarcie przyznaje, jest jej oczkiem w głowie. Widzieliście występ Królowej życia w Pamiętnikach z wakacji?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
fot. Kadr z programu „Pamiętniki z wakacji”

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w programie Pamiętniki z wakacji.

Dagmara Kaźmierska
fot. Kadr z programu „Pamiętniki z wakacji”

Popularna Królowa życia wystąpiła w odcinku nr 51.

Dagmara Kaźmierska
fot. Kadr z programu „Pamiętniki z wakacji”

Wcieliła się w postać Krystyny, matki Dżesiki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właścicielka pitbulli zdradza wstrząsające szczegóły z dnia ataku na Kamilka. „Przeważały nożyczki w ręku chłopca”
  2. Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatu
  3. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
  4. Pilna wiadomość w sprawie uczniów, będą wyjątki w strefie żółtej i czerwonej. Jest komunikat Ministerstwa Edukacji
  5. Komunikat Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o 3 zasady, każdy Polak musi się dostosować od zaraz
  6. Zostawisz znacznie więcej pieniędzy w kieszeni. Świetna wiadomość dla klientów dwóch wielkich banków

Źródło: kozaczek.pl

 

Poprzedni artykułNagle w programie Polsatu lekarz przekazał druzgocącą wiadomość. Prawda może być wstrząsem dla wielu z nas
Następny artykułMandaryna ujawniła, ile Michał Wiśniewski płacił alimentów. Bardzo mało
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.