Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Razem z Jackiem dawno nie byli tak szczęśliwi
Karina Sulich
Karina Sulich 17.05.2020 18:33

Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Razem z Jackiem dawno nie byli tak szczęśliwi

dagmara kaźmierska
fot. kadr z programu Królowe życia

Dagmara Kaźmierska: Królowe życia

Już niebawem w telewizji zobaczymy kolejne losy tej dwójki.
ZOBACZ TEŻ:
dagmara kaźmierski
@queen_of_life_77, Instagram
Dagmara Kaźmierska
@queen_of_life_77, Instagram

Dagmara Kaźmierska poinformowała fanów, że już we wrześniu wystartuje kolejny sezon Królowych życia.

Dagmara kaźmierska
@queen_of_life_77, Instagram

Fani show nie kryją szczęścia. Dagmara i Jacek to ich ulubieńcy.

  1. Fatalna pomyłka w sklepie. W dozowniku na żel antybakteryjny znalazła się zupełnie inna substancja, klienci walczą o zdrowie
  2. Znaleziono zwłoki 30-letniego aktora. Obok leżało ciało jego partnerki, niewyobrażalna tragedia
  3. Żeby nie narażać rodziny, pan Karol zamieszkał w domku na działce. Wtedy zaatakowali nieznani sprawcy

Wszystko wskazuje na to, że choć 8. sezon Królowych życia zakończył się niespodziewanie na 12, zamiast 15 odcinku, widzowie już od września będą mogli śledzić dalsze losy Dagmary Kaźmierskiej, Jacka i pozostałych bohaterów show.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
Dagmara Kaźmierska postanowiła nie trzymać już dłużej swoich fanów w niepewności i za pomocą mediów społecznościowych przekazała im radosną nowinę. Gwiazda Królowych życia rozwiała wszelkie wątpliwości, a powody do świętowania ma nie tylko ona i Jacek, ale i jej wierni obserwatorzy, którzy będą mogli śledzić nowy rozdział życia swojej ulubienicy.
15 maja fani Królowych życia mogli zobaczyć ostatni odcinek 8. sezonu swojego ulubionego, telewizyjnego show emitowanego przez TTV. Teraz Dagmara Kaźmierska obwieściła im radosną nowinę, a na Instagramie gwiazdy nie brak pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy kobiety są zachwyceni.
Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę
Dagmara Kaźmierska, dzięki Królowym życia, swojej wyjątkowej osobowości i bezkonkurencyjnemu poczuciu humoru zyskała całą rzeszę fanów, która z wypiekami na twarzy śledzi życie ekscentrycznej kobiety. Niestety, wraz z nagłym zakończeniem 8. sezonu popularnego programu, widzowie obawiali się, że program zniknie z anteny na dobre. Dagmara Kaźmierska postanowiła rozwiać ich wątpliwości.
Na Instagramie jednej z najbarwniejszych postaci Królowych życia pojawił się wpis, który ucieszył fanów popularnego show. Dagmara Kaźmierska w mediach społecznościowych opublikowała kawałek odcinka, zapowiadającego kolejny sezon programu, a jej podpis nie pozostawił żadnych wątpliwości.
Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem. Udanej niedzieli Kochani – napisała gwiazda, zapewniając, że format nie zniknie z telewizji.