Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 19.02.2020 20:24

Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem

królowe życia
instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska w ostatnim czasie niezwykle zaintrygowała swoich wiernych fanów. Wszystko za sprawą zdjęcia, które pojawiło się na jej Instagramie. Kadr z tajemniczym mężczyzną wywołał istne poruszenie. Tymczasem gwiazda postanowiła się do niego odnieść, a przy okazji opowiedzieć nieco więcej o swoim ślubie. Śnieżnobiała suknia? Dla gwiazdy to już przeżytek.

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej charakterystycznych, a jednocześnie lubianych gwiazd programu Królowe życia. Niesłabnącą popularnością cieszy się również jej… życie prywatne, które w ostatnim czasie owiane jest tajemnicą. Gwiazda wyznała bowiem, że jest szczęśliwie zakochana i planuje ślub. Jednak nie zdradziła, kim jest jej partner. Stylizacja, w której stanie przed ołtarzem może okazać się niewiarygodna.

Dagmara Kaźmierska: ślub

Nie bez przyczyny Dagmara Kaźmierska uznawana jest za prawdziwy fenomen polskiego show-biznesu. Gwiazda w mgnieniu oka zyskała ogromną przychylność widzów, którzy z zapartym tchem śledzą jej poczynania nie tylko na szklanym ekranie, ale również w mediach społecznościowych. Najjaśniejsza gwiazda TTV w ostatnim czasie dodała zdjęcie, które zelektryzowało fanów. Przekonani byli bowiem, że przystojny mężczyzna, który czule się w nią wtula to… jej tajemniczy ukochany. W rozmowie z jastrzabpost.pl wyjawiła całą prawdę na jego temat.

-To zdjęcie to jest bardzo zabawna historia. To jest mój przyjaciel reżyser Królowych życia. Pan Piotr Wąsiński. Powiedziałam mu, że zobaczy, co będzie, jak zdjęcie się pojawi […] – wyjaśniła Kaźmierska.

  1. Ojczym 6-latka sprzedał swój telefon. Pozostawił na nim porażające nagrania, stanie przed sądem
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

W czym gwiazda stanie przed ołtarzem?

Dagmara Kaźmierska w rozmowie z portalem wyjawiła, w czym stanie przed ołtarzem. Stylizacja ślubna, na którą zdecydowała się celebrytka, dla wielu z nas może być sporym zaskoczenie.

-Na pewno stanę na ślubnym kobiercu. Ale nie z Piotrusiem. Żadnych sukien nie mam, bo różnie może być. Może na biegu trzeba będzie wziąć ślub w dresie […] – powiedziała.

Jak sama przyznała, nie wie dokładnie, jak to będzie. Ślub jest w planach i tego się trzyma. Na razie ceremonia jest tajemnicą, którą pragnie zachować dla siebie. Jak mówię o miłości to mam błysk w oku, dodała na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska zaintrygowała widzów.

Dagmara Kaźmierska

Gwiazda planuje ślub.

Dagmara Kaźmierska

Jej stylizacja ślubna dla wielu może być zaskoczeniem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dorota Szelągowska w zupełnie nowym wydaniu. Uwagę zwraca przede wszystkim fryzura
  4. Kotlety jajeczne z pieczarkami. Skutecznie zastąpią mięso, a przygotowanie jest banalne
  5. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradza, jak dogaduje się z byłym mężem. „Rano dzwoni, czy zjemy razem śniadanie”
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: jastrzabpost.pl