Dagmara Kaźmierska ma duże powody do zadowolenia, gwiazda hitowego programu TTV może skakać z radości. Jak się okazuje, dokładnie dziś w jej życiu wydarzyło się coś niesamowitego, jedno zdjęcie mówi samo za siebie i zdradza wszystko. Już wiemy, dlaczego jest taka szczęśliwa. Nadszedł wyjątkowy moment. Fani są zachwyceni. 

Dagmara Kaźmierska przeżyła wyjątkowe chwile, wszystko za sprawą jednej rzeczy. Gwiazda programu TTV nie może w to uwierzyć, stało się coś zupełnie niespodziewanego. W życiu kobiety nadszedł specjalny moment.

Dagmara Kaźmierska spotkała się z Lechem Wałęsą

Największa gwiazda popularnego programu TTV oraz jej syn Conan mieli dzisiaj wielkie powody do szczęścia. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że królowa postanowiła pokazać swoją mamę, a teraz dochodzą do nas kolejne, zaskakujące informacje. O wszystkim poinformowali swoich fanów na Instagramie, aż ciężko w to uwierzyć. W życiu Dagmary Kaźmierskiej nadszedł wyjątkowy moment.

Dagmara i Conan spotkali Lecha Wałęsę i postanowili zrobić sobie z nim zdjęcie. Fotografią oboje oczywiście podzielili się za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Dagmara, Conan oraz Lecha Wałęsa, bardzo przestrzegają panujących obostrzeń, ponieważ wszyscy troje mają na sobie maseczki. Dodatkowo wyraźnie widać, że siedzą oni w samolocie. Nie wiadomo jednak, jaki kierunek obrali. Gwiazda programu TTV nie pochwaliła się, dokąd wybiera się z synem na wyjazd.

— Załapałam się na zdjęcie z legendą. Wielki szacunek Panie Prezydencie — czytamy podpis na zdjęciu.

  1. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski
  2. Uwaga, wybierając się do lasu i parku możecie zauważyć dziwne, niebezpieczne przedmioty. Absolutnie ich nie podnoście i nie dotykajcie
  3. Tłumy ruszą do Pepco, w sklepie znowu pojawił się produkt, którego pragną tysiące. Cena zachęca jeszcze bardziej

O czym rozmawiała Dagmara z prezydentem?

Nie wiadomo o czym dokładnie rozmawiała Dagmara z byłym prezydentem Polski. Fani oczywiście byli tego niezwykle ciekawi i nie omieszkali się zapytać o to wprost. Niestety nie dostali jednoznacznej odpowiedzi.

— Pogadałaś o tym internecie? — pytali nieco prześmiewczo.

— O czym innym. I jego słowa były miodem na moje sterane serce — odpowiadała w nieco enigmatycznym stylu ulubienica widzów Królowych życia.

Z pewnością ona i jej syn zapamiętają to wyjątkowe i niecodzienne spotkanie do końca życia. Widać, że spotkanie Lecha Wałęsy we własnej osobie wiele dla nich znaczyło.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/conanbestia

Dagmara Kaźmierska spotkała Lecha Wałęsę.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

O wszystkim poinformowała na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska
fot. kadr z programu „Królowe życia”, player.pl

Nie zdradziła, o czym rozmawiali.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje
  2. Dramatyczna wiadomość od TVP. Akcja na południu polski trwała całą noc
  3. Rozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
  4. Cesarskie cięcie na życzenie. Jesteś za czy przeciw?
  5. Tragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
  6. Opływająca luksusem kolacja, róże i zdjęcia prosto z sypialni – Justyna Żyła prowokuje fanów. Czy były mąż będzie zazdrosny?

Źródła: pudelek.pl, instagram.com

 

Poprzedni artykułRozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
Następny artykułNowy niebezpieczny trend wśród dzieci i młodzieży. Do sieci trafiły porażające nagrania, rodzice są zdruzgotani
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl