Dagmara Kaźmierska cała we krwi i z ręką w temblaku. W sieci pojawiło się porażające zdjęcie, na którym gwiazda słynnego programu TTV Królowe Życia nie prezentuje się najlepiej. -Jak widać na załączonym obrazku, powoli dochodzę do siebie – ogłosiła. Sytuację postanowił skomentować sam Antek Królikowski. 
 
Dagmara Kaźmierska została pobita? Sieć obiegło zdjęcie, na którym gwiazda TTV ma zakrwawioną twarz i włosy. Nie najlepiej również prezentuje się sprawa z jej ręką. Antek Królikowski okazał królowej ogromne wsparcie. Relacja pomiędzy tą dwójką ostatnio nabiera tempa. 
 
 
Pobita Dagmara Kaźmierska
 
Zadrapania, krew i ręka w temblaku. Właśnie takie zdjęcie, przestawiające Dagmarę Kaźmierską, opublikował na swoim profilu na Instagramie Antek Królikowski. Młody aktor okazał ogromne wsparcie swojej koleżance.
 
 
Mam nadzieje, że już masz się dobrze – napisał pod dodaną fotografią. Co stało się królowej życia? Czy Dagmara Kaźmierska została pobita? 
 
Dagmara Kaźmierska nie została pobita, przynajmniej nie w prawdziwym życiu, choć jak sama przyznała, nieźle ją przeciągnęli. Jak się okazuje, dramatyczne rany to jedynie charakteryzacja do wyjątkowego projektu, w którym wystąpi wraz z Antkiem Królikowskim.
Dagmara Kaźmierska i Antek Królikowski
 
Zarówno Dagmara Kaźmierska jak i Antek Królikowski wzbudzają spore zainteresowanie internautów, którzy z chęcią śledzą ich życie. Niebawem zobaczymy ich duet na ekranie, gdyż oboje wystąpią w najnowszej produkcji Patryka Vegi, Pęta. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdy mają się ku sobie. 
 
– To ja dziękuje tobie śmiejące oczko za radość i dobroć. Ps. Po przetarganiu, jak widać na załączonym obrazku, powoli dochodzę do siebie. Aczkolwiek jeszcze trochę kuleję – skomentowała w odpowiedzi na załączone przez aktora zdjęcie.
 
Czy z tej współpracy wyniknie piękna przyjaźń? Przypomnijmy, że ostatnio Dagmara Kaźmierska postanowiła stanąć w obronie Antka Królikowskiego, atakowanego przez internautów.
 
 
 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.