Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia ulubienica polskich widzów. Jak się okazuje, gwiazda programu Królowe życia nie cofnie się przed niczym. Ekscentryczna uczestniczka znana z ciętego języka urządziła scenę pod rezydencją Andrzeja Dudy i domagała się pilnej rozmowy z prezydentem. Nagranie, które trafiło do sieci, mówi samo za siebie.

Niepokorny charakter, szczerość i ostry jak brzytwa język. Tych cech Dagmarze Kaźmierskiej nie da się odmówić. Jednak jak wiadomo, gwiazda Królowych życia słynie również z nietypowych pomysłów, których nie boi się wcielać w życie. Co tym razem zrobiła Dagmara Kaźmierska? Kiedy zjawiła się pod rezydencją Andrzeja Dudy, doszło do nieprawdopodobnych scen.

Co robi Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska robi niebywałe rzeczy, z czego jest zdecydowanie słynna. Na co dzień gwiazda TTV prowadzi butik z ubraniami i dodatkami w Kudowie-Zdrój, jednak równie często decyduje się na podróże z bliskimi. Jak się okazuje, tym razem podczas jednej z nich postanowiła udać się na audiencje z samym prezydentem. 

Nietypowe wideo, które pojawiło się w sieci, wprawiło fanów królowej życia w prawdziwe osłupienie. Jak widać, kiedy Dagmara Kaźmierska czegoś chce, nie cofnie się dosłownie przed niczym. Tym samym gwiazda TTV bez żadnych ogródek postanowiła zjawić się przed rezydencją Andrzeja Dudy. W jej ocenie była to sprawa niecierpiąca zwłoki. Wszystko zostało nagrane.

Dagmara Kaźmierska urządziła scenę pod rezydencją prezydenta

A panie do kogo? – zapytał strażnik, kiedy przed bramą rezydencji Andrzeja Dudy pojawiła się Dagmara Kaźmierska z przyjaciółką. – Do prezydenta! – odparła pewna siebie gwiazda TTV. – Nie, no pan mnie zapowie – dodała, odpowiadając na pytanie, czy była zapowiedziana.

Strażnik poprosił o chwilę, a królowa ochoczo oznajmiła, że właśnie dzwonią do prezydenta. Jak się okazuje, zjawiła się tam w jednym celu. Nikt by nie podejrzewał.

  1. Jolanta Kwaśniewska nie może uwierzyć, czuje wściekłość i bezsilność. ”Do samego końca miałam nadzieję”
  2. Zacznie się już rano w niedzielę. Wielki sabotaż kościołów w całej Polsce, co się dzieje?
  3. Daniel Martyniuk w rozpaczy, opublikował porażający wpis. Nie może nic zrobić

Dlaczego Dagmara Kaźmierska chciała się spotkać z Andrzejem Dudą? Jak się okazuje, królowa życia podczas pobytu w Juracie postanowiła skorzystać z okazji i odwiedzić prezydenta, który w tym samym czasie wypoczywał w nadmorskiej miejscowości, bynajmniej nie dla plotek. Gwiazda TTV obwiniała go o jedną rzecz i postanowiła przedyskutować sprawę.

Dla niektórych powód audycji może być naprawdę zaskakujący. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska podczas pobytu nad morzem nie miała w telefonie zasięgu oraz internetu, za co winę postanowiła zwalić na prezydenta, a przed bramą do jego rezydencji doszło do kłótni. Co więcej, cała sytuacja została wyemitowana w telewizyjnym show.

– Ja nie jestem pijana – krzyczała do strażnika. – Chcieliśmy pogadać, internet załatwić. Czyli to nie jest tak łatwo się dostać? Przecież to nasz prezydent – wyjaśniła, już nieco spokojniej. Niestety, królowej nie udało dostać się do rezydencji Andrzeja Dudy i podzielić się z prezydentem swoimi uwagami. 

Trzeba jednak przyznać, że gwiazda ma w sobie prawdziwy hart ducha i potrafi być naprawdę nieustępliwa. Wszyscy doskonale wiemy, charakter i barwna osobowość Dagmary Kaźmierskiej sprawiły, że zyskała niezwykłą sympatię wśród widzów, którzy chętnie śledzą kulisy jej życia również poza programem. Królową na Instagramie obserwuje już niemal milion osób, a jej przeszłość wciąż wzbudza sensacje. 

Kim była Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska była sprzątaczką w Niemczech. Zanim królowa życia dorobiła się fortuny i wystawnego życia poznała, co znaczy ciężka praca. Niestety, jak się okazuje, nie wszystkie wspomnienia z dawnych lat może zaliczyć do tych najmilszych. Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależnienie od hazardu, z czego na szczęście udało jej się wyjść. 

Jednak zdecydowanie najtrudniejszym doświadczeniem w jej życiu była rozłąka z ukochanym synem Conanem. Jak się okazuje, Dagmara Kaźmierska została skazana na karę więzienia za prowadzenie agencji towarzyskiej. Dziś uwielbiana uczestniczka Królowych życia stroni od problemów z prawem. Jak wyznała, nigdy już nie zrobiłaby czegoś, przez co jej syn mógłby cierpieć.

ZOBACZ NAGRANIE I ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

????????????A Pani do kogo ? A do Prezydenta ????????????????????????????

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska podczas pobytu w Juracie postanowiła odwiedzić Andrzeja Dudę. Niestety, nie została przyjęta.

dagmara kaźmierska
fot. instagram.com/@queen_of_life_77

Barwna uczestniczka Królowych życia została ulubienicą widzów.

dagmara kaźmierska
youtube.com TTV

W programie nie raz mogliśmy usłyszeć jej wspaniałe riposty i być świadkiem niebywałych scen z jej udziałem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jest w śpiączce od 15 lat. Kamera właśnie zarejestrowała długo wyczekiwany znak życia
  2. Prezydent tuż po teście zwrócił się z prośbą do wszystkich Polaków. Sprawa jest poważna, dotyczy zwłaszcza podróżujących
  3. Czy 1 listopada wejdziemy na cmentarz? Prymas Polski apeluje do Polaków
  4. Rodzice zamarli, kiedy zobaczyli, co ksiądz robi z ich dzieckiem. Błagali by przestał, słychać tylko krzyki i płacz
  5. Będzie „trzecia fala” koronawirusa? Słowa wirusologa nie napawają optymizmem, sytuacja jest bardzo poważna
  6. Klamka zapadła. Włączając TVP Info za 1,5 godziny możecie się zdziwić, co się dzieje?
  7. Co za odkrycie. Niestety, dzięki niemu gołąbki są tak dobre, że trzeba je zrobić, nawet jak ci się nie chce gotować

źródło: Instagram, fakt.pl

 

 

Poprzedni artykułNagła zmiana w obostrzeniach. Pilnie poprawiono jeden z najgłośniejszych zakazów
Następny artykułTomasz: ”Najlepsze dziewczyny pochodzą z biednych rodzin. Są naiwne i zrobią wszystko, gdy szepnę im dwa słówka”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.