Kim z wykształcenia jest Dagmara Kaźmierska? Coraz większą popularność przynosi jej program TTV Królowe życia, ale czy wiecie, że czołowa gwiazda stacji studiowała kiedyś prawo? Zdradziła to w jednym z odcinków programu. Nie wiadomo jednak, czy udało jej się ukończyć ten kierunek.

Dagmara Kaźmierska na wizji przyznała, że kiedyś studiowała prawo. Powszechnie wiadomo, że ma maturę. Czym obecnie zajmuje się największa gwiazda programu Królowe życia?

Dagmara Kaźmierska: wykształcenie

Dagmara Kaźmierska rzadko wspomina o swoim wykształceniu. Znacznie więcej wiemy o jej pracy, którą swego czasu co chwila zmieniała. Była właścicielką m.in. dyskoteki, razem z Edzią planowała otworzyć salon fryzjerski, a teraz prowadzi swój własny butik.

Oficjalnie nie wiadomo, jakie szkoły ukończyła „Królowa”. Gwiazda ma maturę oraz w jednym z odcinków programu TTV zdradziła, że kiedyś studiowała prawo. Jednak nie powiedziała, czy udało jej się skończyć uczelnię wyższą na tym kierunku.

Swojemu synowi wyznała, że w życiu „poszła na lewo”, a jej przeszłość wzbudza w niektórych wiele kontrowersji. Jednak dzisiaj podkreśla, że już odpokutowała za swoje grzechy, a jej życie zmieniło się o 180 stopni.

W programie możemy zaobserwować również, że edukacja jest dla niej bardzo ważna. Niejednokrotnie pilnowała swojego syna Conana, aby ten utrzymywał dobre stopnie w nauce. Niedawno za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazała, że chłopak dostał się na medycynę.

  1. Pokochały go tysiące Polek, teraz Rossmann obniżył cenę prawie o 50%. Masz jeszcze kilka dni, aby kupić rewelacyjny tusz do rzęs
  2. Współwięźniarki były zgodne, co trzeba zrobić z mamą Madzi. Wszystko trwało kilka dni, powalające
  3. Aktor ”Klanu” nie żyje. Nieoficjalnie: mogło dojść do nieumyślnego spowodowania śmierci

Co studiowała Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska studiowała kiedyś prawo, o czym mogli przekonać się widzowie programu TTV Królowe życia. Królowa wyznała ten mało znany fakt podczas emisji jednego z odcinków show.

Jednak nadal pozostaje niedopowiedziany jeden fakt — czy udało jej się ukończyć ten kierunek? Wiemy, że w młodości wyjechała do Niemiec, gdzie zarabiała jako sprzątaczka, co często podkreśla w rozmowach ze swoimi synem Conanem.

W każdym kolejnym odcinku poznajemy coraz więcej z jej przeszłości oraz obecnego życia. Od początku gwiazda była uczona szacunku do pracy. Najpierw pomagała swojej mamie w sklepie, żeby później, jak już zostało wspomniane, wyjechać do Niemiec, również za pracą.

— Nie zapomnę do dziś: granatowa armatura, wanny, prysznice, zlewy, toalety, a tam chlorowana woda w tych Niemczech… Płuczesz, znowu plama, a nie mogło być żadnej plamki. Gotowałam wodę w czajniku i tą wodą przemywałam. Tak się namyłam, że jak mnie pani zobaczyła, to nie chciała mnie puścić! Żadnych innych sprzątaczek, tylko mnie — wspomina.

Nie wiadomo, czy ukończyła studia, ale teraz pilnuje, aby jej syn miał dobry dostęp do nauki. Widzowie być może w przyszłości podczas Królowych życia będą mogli przekonać się, jak Conan radzi sobie na medycynie. Jest ona uznawana za prestiżowy kierunek, tak samo jak prawo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
fot. kadr z programu „Królowe życia”

Dagmara Kaźmierska ma maturę. W jednym z odcinków zdradziła, że kiedyś studiowała prawo.

Dagmara Kaźmierska
fot. kadr z programu „Królowe życia”, player.pl

Jednak nie wiadomo, czy gwiazda ukończyła uczelnię wyższą.

dagmara kaźmierska
Fot. queen_of_life_77, Instagram

Niedawno zdradziła jednak, że jej syn Conan dostał się na medycynę.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. To jest najbardziej strzeżony dom w Warszawie. Wiecie o czyją posiadłość chodzi?
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Już są, długo wyczekiwane hity od dziś w Pepco. Za mniej niż 10 złotych kupisz świąteczne ozdoby
  4. Nagła wiadomość z Ministerstwa Rodziny. Jeśli planujesz mieć więcej niż jedno dziecko, możesz się bardzo zdziwić propozycją
  5. Zaprosili Górniak do Polsatu. Na żywo zagroziła wyprowadzką z Polski i pouczała o odporności
  6. Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrała
  7. Przywiązali Małysza do kaloryfera, zaczęli bez wytchnienia ciągnąć za nogi. Apoloniusz Tajner przerwał milczenie

Źródła: alaluna.pl, jastrzabpost.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl