Dagmara Kaźmierska wystąpiła w teledysku disco polo zespołu o apetycznie brzmiącej nazwie Jagodzianki. W klipie wziął udział również jej syn Conan. Na nagraniu gwiazda TTV tańczy i pośpiewuje do kamery: Tam nad rzeką dziewczyna stała i ekskluzywnie ciało eksponowała. Poniżej przedstawiamy pełny klip z nagrania do utworu Baw się dobrze.

Dagmara Kaźmierska z pewnością nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Oprócz występowania w programie TTV Królowe życia gwiazda spełnia się również jako influencerka czy aktorka w filmach. Teraz wystąpiła w teledysku zespołu Jagodzianki. Jak waszym zdaniem wypadła?

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w teledysku zespołu Jagodzianki

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki produkcji TTV Królowe życia. Gwiazda szybko zagarnęła niemal całe show tylko dla siebie.

Od tamtej pory jej popularność ciągle rośnie. Na Instagramie obserwuje ją już blisko milion fanów. Celebrytka jednak nie zamierza zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie!

Kilkanaście godzin temu do sieci trafił najnowszy teledysk zespołu Jagodzianki, który został nakręcony do piosenki Baw się dobrze. Klip jest już dostępny na oficjalnym kanale YouTube Disco Polo Lajf.

Na nagraniu gwiazda Królowych życia tańczy oraz śpiewa do słów refrenu piosenki. Wygląda na to, że świetnie się przy tym bawi.

W wideo możemy zauważyć również syna „królowej” Conana. Chłopak wcielił się w rolę amanta, który przyłapuje dziewczynę w lesie na zbieraniu jagód.

Ta ucieka przed nim w popłochu, gubiąc swój wianuszek. Na szczęście finalnie wszystko kończy się dobrze, a Conan i jego ukochana piją razem wino nad rzeką.

  1. Zasnęła z synem na kanapie. Kiedy mąż kobiety ich zobaczył, nagle zaczął przeraźliwie krzyczeć, stało się najgorsze
  2. Młoda mama drzemała z noworodkiem. Obudził ją krzyk męża, kiedy spojrzała na skórę dziecka, zamarła
  3. Kobieta urodziła dziecko. Kiedy pielęgniarka umyła niemowlę, zamarła. Na widok głowy dziecka kompletnie zdębiała

Dagmara Kaźmierska: to nie pierwszy występ aktorski gwiazdy

Jednak rola w teledysku, to nie pierwszy występ aktorski gwiazdy. Oprócz stałej pracy w produckji TTV niedawno Dagmara Kaźmierska zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi Pętla.

W produkcji wcieliła się w rolę sutenerki, Eli Nowak. W jednym z wywiadów udzielonych dla Pudelka zaprzeczyła, jakoby w filmie zagrała samą siebie.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza współpraca Kaźmierskiej oraz Vegi. Gwiazda zaliczyła już swój debiut na wielkim ekranie w 2019 roku.

Producent wcześniej dostrzegł w niej potencjał aktorski i zaproponował jej rolę w filmie Kobiety mafii 2. „Królowa” przystała na jego propozycję. Wtedy zagrała tylko epizod, ale wygląda na to, że spodobała się reżyserowi.

Teraz miała szansę wystąpić w czymś o wiele „lżejszym” i bardziej przystępnym. Jak spodobała wam się w teledysku do utworu disco polo?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Jak podoba wam się teledysk, w którym wystąpiła Dagmara Kaźmierska oraz jej syn Conan?

Dagmara Kaźmierska
Screen z youtube.com/
Disco Polo Lajf

Na nagraniu tańczy oraz śpiewa do skocznej muzyki.

dagmara kaźmierska
Screen z youtube.com/
Disco Polo Lajf

W wideo wystąpił również jej syn Conan.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Mogło dość do tragedii, zahamował w ostatniej chwili. Są ranni, policja bada miejsce zdarzenia
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Andrzej Duda przeszedł samego siebie. Niewiarygodne, co prezydent zrobił dla Małgorzaty Kożuchowskiej, internauci przecierają oczy ze zdumienia
  4. Podczas programu „Sprawa dla reportera” nagle wpadł Zenek Martyniuk. Jaworowicz oniemiała, nie mogło się skończyć inaczej
  5. Ksiądz więził ją przez 12 lat. 36-latkę poznał przez Internet, zaproponował posadę gosposi
  6. Jak pies okazuje miłość? 7 znaków, dzięki którym poznasz, że pupil cię kocha
  7. Dawid Kubacki nagle wystąpił w telewizji. Powiedział o Kamilu Stochu, rozwiał wszelkie wątpliwości

Źródła: pudelek.pl, youtube.com, fakt.pl

 

Poprzedni artykułZnany aktor przyznał się do swojej orientacji. Dopiero teraz ujawnił, że spotyka się z mężczyznami
Następny artykułSejm podjął ostateczną decyzję. W grudniu czekają nas spore zmiany, chodzi o niedziele handlowe
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl