Dagmara Kaźmierska przebywa właśnie z przyjaciółką w Gdańsku. Wybrała się tam, by uczcić urodziny znajomej. Zanim jednak dotarła na imprezę, opublikowała nagranie z hotelowej łazienki. Towarzyszy jej tam przyjaciółka.

Najsłynniejsza Królowa Życia i Suzie Brzezińska znają się nie od dziś. Film, jaki pojawił się na Instagramie Dagmary pokazuje, że panie znają się już naprawdę dobrze i nie wstydzą się spędzać czasu razem w łazience.

Dagmara Kaźmierska pokazała film z przyjaciółką

Kaźmierska i jej przyjaciółka Suzie przyjechały do Gdańska na urodziny Ewy Siedleckiej, której agencja PR zajmuje się niektórymi interesami Dagmary. Z relacji, jaką opublikowały na Instagramie widać, że wybrały jeden z najmodniejszych klubów w Gdańsku.

Lokal Sassy, bo to o nim mowa, znajduje się w prestiżowej części turystycznego zagłębia Gdańska, czyli na Wyspie Spichrzów. Klub bije w tym sezonie rekordy popularności, nic więc dziwnego, że to tam imprezowały przyjaciółki Królowej Życia.

Zanim panie wybrały się na zabawę, musiały odpowiednio się przygotować. Kaźmierska opublikowała nagrania z szykowania się na imprezę. Na filmie widać, że obie panie siedzą razem na brzegu wanny.

Suzie stosowała właśnie masaż, jaki ma zapobiegać powstawaniu rozstępów i ożywiać naskórek. Kaźmierska, która ostatnio przeszła zabieg liposukcji, wykorzystała tę okazję, by zareklamować produkty, jakie pomagają jej zadbać o skórę po tej procedurze.

Cześć robaczki! My się nawet w toalecie nie rozstajemy. Śpimy razem, kąpiemy się razem, ciało pielęgnujemy razem – żartowała Kaźmierska.

Zobacz zdjęcia:

Dagmara Kaźmierska
Fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska
Fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska
Fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska
Fot. instagram.com/queen_of_life_77

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” opublikowała zdjęcie topless. Fani oniemieli z zachwytu
  2.  Blisko 50-letnia Sokołowska chwali się wózkiem synka. Cena może zwalić z nóg
  3.  Joanna Koroniewska w swoim stylu zamknęła usta hejterom, poszło o deskę. „Po raz pierwszy nie chodzi o mnie”