Dagmara Kaźmierska kiedyś: jak wyglądała gwiazda przed laty? Królowa życia przeszła spektakularną metamorfozę, jednak na zdjęciach widać, że zawsze była pięknością! Zobacz, jak zmieniała się gwiazda programu.

Królowe życia to głośna dokumentalna telenowela, która stworzyła zupełnie nowe gwiazdy. Najbardziej popularną z nich jest z pewnością Dagmara, która dzięki programowi wybiła się na szczyt i została celebrytką z prawdziwego zdarzenia! Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska kiedyś? Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę!

Dagmara Kaźmierska kiedyś: jak się zmieniła?

Program emitowany przez stację TTV szybko zyskał miano kultowego, a niektóre z gwiazd programu rozbłysły szczególnie jasno. Jedną z nich niewątpliwie jest Dagmara Kaźmierska, która zdobyła serca widzów swoim poczuciem humoru i niezwykła otwartością. Już od kilku sezonów możemy podziwiać królową Kłodzka w programie, gdzie prezentuje swoje pomysły na życie, prowadzony biznes i uroki życia lokalnej celebrytki.

Niezwykła charyzma i silny charakter zaprowadziły Dagmarę nawet do filmu Patryka Vegi! Królowa życia pojawiła się w Kobietach Mafii 2 i od razu podbiła kolejne serca. Dostała także swój własny program, Made in Maroko, który również okazał się sukcesem. Zastanawialiście się jak Dagmara Kaźmierska wyglądała kiedyś? Nie uwierzycie, jak zmieniła się kłodzka businesswoman!

Jak zmieniła się Dagmara Kaźmierska?

Celebrytka od zawsze przykładała wagę do wyglądu i lubiła prezentować się jak kobieta sukcesu! Zamiłowanie do luksusów, barwnych strojów i krzykliwej biżuterii od razu ściąga wszystkie oczy na królową życia. Dagmara Kaźmierska kiedyś prezentowała się równie barwnie, jak dziś, choć wyglądała zupełnie inaczej.

Jej instagram śledzi 425 tysięcy osób! Na profilu możemy zobaczyć jej aktualne zdjęcia w burzy blond włosów, krzykliwych strojach i zabawnych pozach, a wszystkie opatrzone są prześmiesznymi opisami. Zastanawiacie się, jak Dagmara Kaźmierska kiedyś wyglądała? Królowa życia miała zupełnie inny kolor włosów i nosiła dużo lżejszy makijaż, a i tak wyglądała równie zjawiskowo, jak dziś! Aż ciężko uwierzyć, że celebrytka ma 51 lat – jej szalone stroje i staranny makijaż oraz fryzury są dowodem na to, że można być sobą niezależnie od wieku i tego, co „wypada”. Zobaczcie zdjęcia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dagmara kaźmierska kiedyś
instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną królową telewizji!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKuba Wojewódzki znika z telewizji TVN? Wiadomości są niepokojące
Następny artykułAdam Małysz wyprawi córce góralskie wesele! Dostanie też wyjątkowy prezent
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.