Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.09.2022 21:41

Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”

Dagmara Kaźmierska
fot. kadr z programu „Królowe życia”

Gwieździe TTV skończyła się cierpliwość. Dagmara Kaźmierska czuje się przytłoczona sławą, nie chce dłużej być traktowana jak okaz w zoo. „Królowa” ma dość ludzi, popularności i życia w świetle reflektorów. W ostrych słowach podsumowała swoją karierę. 

Przez 12 sezonów mogliśmy śledzić losy „Królowych życia” i w tym czasie nieraz śmialiśmy się do łez, choć bywały także momenty wzruszenia, czy powagi. Dagmara Kaźmierska, mimo swojej trudnej przeszłości stała się prawdziwą ikoną.

Świat show-biznesu stanął przed nią otworem, wystąpiła w „Kobietach mafii”, czy „Pętli” i nawet nagła informacja o zakończeniu sztandarowego programu TTV nie zniechęciła fanów do dalszego śledzenia losów bohaterki, zwłaszcza po obietnicy twórców, że gwiazdę będziemy jeszcze mogli oglądać w innych projektach. Ale czy na pewno tak będzie?

Dagmara Kaźmierska ma dość. Już nie chce sławy, jedna decyzja położyła się cieniem na jej życiu

Już jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiały się przesłanki, że Dagmara Kaźmierska coraz gorzej czuje się ze sławą. Kilka tygodni temu na TikToku pojawiły się nagrania, na których gwiazda ze łzami w oczach opowiadała o natrętnych ludziach, którzy czają się pod jej domem i z butami wkraczają w jej prywatność.

Przecież ja nie wiem, kto to jest. Ktoś mnie kwasem obleje albo ktoś mnie zabije — mówiła w emocjach.

Biorąc udział w programie „Królowa” popełniła błąd i wystawiła do publicznej informacji swój adres. Do dziś gorzko żałuje tej decyzji, a nawet boi się o swoje życie. Nie zdawała sobie spraw, że pewnego dnia popularność stanie się jej największym przekleństwem, mimo że miała dobre intencje.

– Ja chciałam pokazać, że po więzieniu też człowiek może dobrze żyć, że nie siedzi patologia w więzieniu, która nic nigdy nie osiągnęła i nie osiągnie. W więzieniu siedzi wielu wartościowych ludzi – zapewniała gwiazda.

Dagmara Kaźmierska zwróciła uwagę, że jedyną dobrą stroną sławy był fakt, że zdołała, choć po części zrehabilitować się w oczach publiczności. Jednak nawet przepracowanie traumy nie było warte gehenny, jaką sobie zafundowała.

– Zmęczyła mnie telewizja, popularność, ludzie. Nie chcę tych pieniędzy, nie chcę napadania przez ludzi, którzy się nachylają, plują mi jedzeniem do buzi. Nie rozumieją, że ja nie jestem małpą w klatce, jestem też normalnym człowiekiem – mówiła podczas transmisji live na Instagramie.

Gwiazda „Królowych życia” wprost przyznała, że jej cierpliwość dobiegła końca. Czy zrezygnuje z kariery i ostatecznie zamieszka w Egipcie, który ostatnio coraz chętniej odwiedza?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dagmara Kaźmierska o swoim pobycie za kratkami: „W więzieniu siedzi wielu wartościowych ludzi”
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”


Źródło: Plotek, Na temat