Lelum.pl

fot. kadr z programu „Królowe życia”

Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”

16 Września 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Gwieździe TTV skończyła się cierpliwość. Dagmara Kaźmierska czuje się przytłoczona sławą, nie chce dłużej być traktowana jak okaz w zoo. „Królowa” ma dość ludzi, popularności i życia w świetle reflektorów. W ostrych słowach podsumowała swoją karierę. 

Gwieździe TTV skończyła się cierpliwość. Dagmara Kaźmierska czuje się przytłoczona sławą, nie chce dłużej być traktowana jak okaz w zoo. „Królowa” ma dość ludzi, popularności i życia w świetle reflektorów. W ostrych słowach podsumowała swoją karierę. 

Przez 12 sezonów mogliśmy śledzić losy „Królowych życia” i w tym czasie nieraz śmialiśmy się do łez, choć bywały także momenty wzruszenia, czy powagi. Dagmara Kaźmierska, mimo swojej trudnej przeszłości stała się prawdziwą ikoną.

Świat show-biznesu stanął przed nią otworem, wystąpiła w „Kobietach mafii”, czy „Pętli” i nawet nagła informacja o zakończeniu sztandarowego programu TTV nie zniechęciła fanów do dalszego śledzenia losów bohaterki, zwłaszcza po obietnicy twórców, że gwiazdę będziemy jeszcze mogli oglądać w innych projektach. Ale czy na pewno tak będzie?

Dagmara Kaźmierska ma dość. Już nie chce sławy, jedna decyzja położyła się cieniem na jej życiu

Już jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiały się przesłanki, że Dagmara Kaźmierska coraz gorzej czuje się ze sławą. Kilka tygodni temu na TikToku pojawiły się nagrania, na których gwiazda ze łzami w oczach opowiadała o natrętnych ludziach, którzy czają się pod jej domem i z butami wkraczają w jej prywatność.

Przecież ja nie wiem, kto to jest. Ktoś mnie kwasem obleje albo ktoś mnie zabije — mówiła w emocjach.

Biorąc udział w programie „Królowa” popełniła błąd i wystawiła do publicznej informacji swój adres. Do dziś gorzko żałuje tej decyzji, a nawet boi się o swoje życie . Nie zdawała sobie spraw, że pewnego dnia popularność stanie się jej największym przekleństwem, mimo że miała dobre intencje.

– Ja , że nie siedzi patologia w więzieniu, która nic nigdy nie osiągnęła i nie osiągnie. W więzieniu siedzi wielu wartościowych ludzi – zapewniała gwiazda.

Dagmara Kaźmierska zwróciła uwagę, że jedyną dobrą stroną sławy był fakt, że zdołała, choć po części zrehabilitować się w oczach publiczności. Jednak nawet przepracowanie traumy nie było warte gehenny, jaką sobie zafundowała.

– Zmęczyła mnie telewizja, popularność, ludzie. Nie chcę tych pieniędzy, nie chcę napadania przez ludzi, którzy się nachylają, plują mi jedzeniem do buzi. Nie rozumieją, że ja nie jestem małpą w klatce, jestem też normalnym człowiekiem – mówiła podczas transmisji live na Instagramie.

Gwiazda „Królowych życia” wprost przyznała, że jej cierpliwość dobiegła końca. Czy zrezygnuje z kariery i ostatecznie zamieszka w Egipcie , który ostatnio coraz chętniej odwiedza?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dagmara Kaźmierska o swoim pobycie za kratkami: „W więzieniu siedzi wielu wartościowych ludzi”
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”


Źródło: Plotek, Na temat

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]