Celebrytka od czasu swojego debiutu w programie „Królowe życia” cieszy się niesamowitą popularnością wśród telewidzów. Dagmara Kaźmierska jest także bardzo aktywna na swoich social mediach, gdzie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. Teraz poinformowała o sukcesie syna.

Gwiazda znana jest nie tylko z poczucia humoru i ciętego języka, ale również zachwycających kreacji i niesamowitego dbania o wygląd zewnętrzny. Królowa życia wielokrotnie informowała fanów o przebytych zabiegach i efektach medycyny estetycznej.

Wygląda na to, że nie tylko celebrytce zależy na świetnym wyglądzie i dobrej formie. Odziedziczył to po niej również jej syn Conan, który regularnie pracuje nad sylwetką. Teraz dumna mama pochwaliła się tym, jak na siłowni ćwiczy jej pociecha.

Dagmara Kaźmierska chwali się synem na Instagramie

Gwiazda reality show bardzo często publikuje na swoim profilu na Instagramie to, jak wygląda jej codzienność. Królowa życia z chęcią dzieli się z obserwatorami szczegółami wycieczek, czy informuje o tym, w jaki sposób spędza wolny czas z przyjaciółmi albo ukochanym synem.

Właśnie pociecha celebrytki stała się bohaterem najnowszego zdjęcia, jakie pojawiło się na jej profilu w social mediach. Dagmara Kaźmierska pokazała, jak Conan ćwiczy na siłowni i nie ukrywa dumy na widok efektów regularnych ćwiczeń syna.

Na fotografii możemy zauważyć mężczyznę podtrzymującego się na specjalnym drążku za pomocą siły swoich mięśni. W trudnych ćwiczeniach towarzyszy mu również tajemniczy kolega. Dagmara Kaźmierska nie kryje dumy na widok pociechy.

Zobacz post:

Dagmara Kaźmierska
Instagram/queen_of_life_77

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Królowe życia”: Dagmara Kaźmierska przyznała, że uwielbia botoks. Jest po serii zabiegów estetycznych
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.