Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska w szpitalu. Gwiazda „Królowych życia” drży ze strachu: „Boję się jak nigdy”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.02.2022 09:17

Dagmara Kaźmierska w szpitalu. Gwiazda „Królowych życia” drży ze strachu: „Boję się jak nigdy”

Dagmara Kaźmierska
Fot. screen youtube.com/TTV

24 lutego rozpoczął się nowy sezon programu TTV „Królowe życia”. Wielbiciele produkcji są zaniepokojeni tym, co zobaczyli w premierowych odcinkach – Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala. Co dolega gwieździe?

Nowy 12. sezon „Królowych życia” można oglądać na kanale TTV w czwartki i piątki o godzinie 22:00 oraz na platformie Player od 24 lutego.

Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala

Kaźmierska jest najpopularniejszą bohaterką „Królowych życia”. Lęk fanów o jej zdrowie jest zrozumiały – na szczęście bizneswoman znalazła się w szpitalu jedynie na zabiegu liposukcji.

Kaźmierska kilka lat temu cudem przeżyła poważny wypadek samochodowy. Od tego czasu gwiazda ma częste problemy z nogami. Okazuje się, że ze względu na zdrowie Dagmara musi schudnąć, a zabieg liposukcji był najszybszą metodą.

W odcinku Kaźmierska rozmawiała o swojej decyzji ze swoim przyjacielem Jackiem. Wyznała mu:

Powiem ci, dlaczego to robię. Tragedia z nogą jest i dobrze o tym wiesz. Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć – tłumaczyła Dagmara.

Boję się jak nigdy. Żeby była jasność, ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonią też już nie będę – dodała Kaźmierska, wyjaśniając, że zabieg jest konieczny ze względu na stan jej nóg.

Na szczęście procedura się udała, a Dagmara była po operacji bardzo wykończona, ale czuła się na tyle dobrze, by móc tuż po wybudzeniu z narkozy przekomarzać się z Jackiem.

Zobacz film:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?
  2. „Stepowa miłość” znika z TVP. Odcinków nie obejrzymy już nawet w sieci?
  3. „Płaczę”. Paweł Deląg pokazał wiadomość od znajomej z Ukrainy