Dagmara Kaźmierska została zapytana o dalsze plany. Właśnie dowiedzieliśmy się, że „królowa życia” nie wystąpi w popularnym programie. Celebrytka wskazuje na wiek i problemy ze zdrowiem.

Dagmara Kaźmierska to osoba, której styl można polubić lub nie, jednak z pewnością nie można odmówić gwieździe silnego charakteru i charyzmy, dzięki której zawojowała show-biznes.

W karierze nie przeszkodził jej nawet wypadek samochodowy, po którym wylądowała w szpitalu. Z konsekwencjami zmaga się do dziś i przyznaje, że lepiej raczej nie będzie.

Dagmara Kaźmierska do dziś zmaga się ze skutkami wypadku

Niemal trzy lata temu Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek. W początkach śledztwa stwierdzono, że kobieta nieoczekiwanie zjechała z trasy i uderzyła w betonową konstrukcję, jednak sama gwiazda zeznała, że przyczyną nagłego manewru było zachowanie kierowcy przed nią, który przegapił zjazd i zatrzymał się na drodze szybkiego ruchu.

Na portalu Radio ZET możemy przeczytać, że Dagmara Kaźmierska wylądowała w szpitalu z pogruchotanymi kośćmi nóg oraz innymi obrażeniami ciała.

Mogło być gorzej, bo wypadek był potężny. Mógł pójść kręgosłup, albo w ogóle mogłam stracić życie. Na szczęście to tylko nogi — wyznała w programie „W łóżku z Oskarem”.

Choć minęło już sporo czasu, „królowa życia” do dziś odczuwa skutki wypadku.

Po wypadku już nie jest tak, jak było. Sprawność nie wróci, może być tylko gorzej. To jest kwestia, jak organizm będzie przyjmował starzenie się kości. Nie będzie lepiej. Idzie degradacja. Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty. Ruch jest zachowany, jeśli chodzi o staw skokowy. Prawa noga jest natomiast do operacji, bo jest krzywa — czytamy wypowiedź celebrytki na radiozet.pl

Ostatnio dziennikarka Jastrząb Post zapytała nawet gwiazdę, czy widziałaby się w innych programach, np. „Tańcu z Gwiazdami”, na co Dagmara Kaźmierska odpowiedziała, że owszem — gdyby tylko pozwalało jej na to zdrowie. Niestety, jak dodała, nie ma zdrowych nóg, w związku z tym najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane zobaczyć celebrytki w popularnym, tanecznym show.

„Królowa” stanowczo zaprzeczyła też, jakoby miała wystąpić w przyszłości w jeszcze innych show. Jak stwierdziła, „jest dobrze, tak jak jest”.

Ja powiem tak: Mi jest dobrze z tym co mam, ja nie mam czasu na więcej. Ja już jestem stara baba. Mnie już nie ma się co pchać do nowego… Dobrze mi jest z tym, jak jest — odpowiedziała z uśmiechem.

A gdzie wy widzielibyście Dagmarę Kaźmierską?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl