Dagmara Kaźmierska zaskoczyła fanów najnowszymi postami, jakie pojawiły się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda udała się wraz z przyjaciółką w podróż do podziemnego miasta. Królowa życia na bieżąco zdawała relację z tego, jak przebiega jej wyjazd.

Gwiazda programu „Królowe życia” jest niezwykle aktywna w swoich social mediach, gdzie regularnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia osobistego. Jakiś czas temu charyzmatyczna blondynka pochwaliła się nawet kulisami swojej wizyty w salonie, gdzie poddała się jednemu z zabiegów upiększających.

Teraz królowa życia pochwaliła się nagraniami z wizyty w podziemnym mieście. Dagmara Kaźmierska udała się tam razem ze swoją przyjaciółką i wspólnie z nią zwiedza to malownicze miejsce.

Dagmara Kaźmierska udała się w podróż do Kapadocji

Gwiazda i jej przyjaciółka nagrały kilka filmików z podróży do Kapadocji. Koleżanki świetnie się razem bawią podczas wyprawy po terytorium Turcji. Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej możemy zobaczyć między innymi, jak narzekają na małą ilość snu, spowodowaną pobudką o godzinie 4 rano.

Wygląda jednak na to, że przedsięwzięcie było warte zachodu i poświęcania, bo żadna z pań nie może narzekać na brak wrażeń podczas wycieczki. Na kolejnych nagraniach na InstaStory gwiazdy widzimy, jak rozbawiła ją toaleta, która znajduje się w Turcji. Dagmara Kaźmierska narzeka, że nie jest w stanie skorzystać z nietypowej łazienki i ze śmiechem pokazuje swoim obserwatorom dziurę w podłodze, która pełni funkcję toalety.

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nagraniami z podziemnego miasta

To nie koniec wrażeń, jakie podczas wyjazdu czekały na gwiazdę i jej koleżankę. Następnym punktem wycieczki była wyprawa do podziemnego miasta, która wzbudziła w paniach wiele emocji.

-Jesteśmy w podziemnym mieście. Tu jest wszystko z kamienia. Ciemno jak w d*pie. Oni się tutaj chowali przed zwierzętami i tu jest wszystko z kamienia kochani — mówi na nagraniu zachwycona przyjaciółka królowej życia.

Podczas spacerów po podziemnych korytarzach turystyki miały także okazję skosztować lokalnej kuchni. Gwiazdy spróbowały zupy z ciecierzycy i jednocześnie opowiedziały trochę o tym, jakie potrawy serwują w tych stronach. Przy okazji Dagmara Kaźmierska zapowiedziała premierę swojej najnowszej książki, która już niedługo ujrzy światło dzienne.

-Ale szczegóły strawy więziennej i nie tylko już niedługo w mojej kolejnej książce. Teraz to już tylko śmiać się pozostało, ale wtedy w pudle — oj nie było słodko — napisała Dagmara Kaźmierska na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Dagmara Kaźmierska ig
fot.Instagram/queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska
fot.Instagram/queen_of_life_77

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska ma już dość. Zdradziła, dlaczego kończy przygodę z telewizją
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.