Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska zalana łzami. W dniu urodzin dotarła do niej wiadomość od Conana
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 07.05.2021 16:59

Dagmara Kaźmierska zalana łzami. W dniu urodzin dotarła do niej wiadomość od Conana

dagmara kaźmierska
fot. screen facebook.com/watch/TelewizjaTTV

Dagmara Kaźmierska znana z programu „Królowe życia” w najnowszym odcinku niespodziewanie zaleje się łzami. Wiemy, co się stało. Wszystko przez wiadomość, jaką dostała od syna w formie… piosenki.

Dagmara Kaźmierska, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, nagle zalała się łzami. Wiemy, co się stało – w najnowszym odcinku show celebrytka otrzyma wyjątkowy prezent. To właśnie on był powodem tak emocjonalnej reakcji.

Dagmara Kaźmierska we łzach

Wszystkiego dowiedzą się dziś widzowie telewizji TTV. Dagmara Kaźmierska zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki programowi „Królowe życia” ukazującemu życie zamożnych Polek.

Szybko stała się ulubienicą tysięcy telewidzów; dziś z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie, które regularnie odwiedza grupa 1 mln obserwujących. W najnowszym odcinku show fani będą świadkami niespodziewanej sytuacji. Dagmara Kaźmierska nagle zaleje się łzami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wszystko przez wyjątkowy prezent urodzinowy, jaki przygotowała niezwykle bliska jej sercu osoba. Przedsmak tego, co będzie można zobaczyć w nowym odcinku „Królowych życia”, pojawił się już między innymi na Facebooku i Instagramie.

W krótkim materiale wideo dostępnym w social mediach widać, jak Conan rapuje specjalnie dla swojej mamy. Wyjawił, jak bardzo kocha mamę. Nawiązał do jej trudnej przeszłości, a dumna mama nie mogła powstrzymać łez.

Poczuliśmy z mamą jak ulotne są pieniądze. Pewnie tego nie wiedziałeś, bo nic nie mówiła, od dna się odbiła, sama sobie poradziła – rapował nastolatek.

Zobaczcie cały występ Conana:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook, Instagram