Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie siostrę Magdę z ,,Daleko od noszy”? Ciężko uwierzyć jak teraz wygląda i czym się zajmuje
Karol Osiński
Karol Osiński 08.01.2021 22:10

Pamiętacie siostrę Magdę z ,,Daleko od noszy”? Ciężko uwierzyć jak teraz wygląda i czym się zajmuje

daleko od noszy
fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Daleko od noszy był jednym z najbardziej lubianych polskich sitcomów na przełomie lat 2003 – 2010. Ogromną zasługę miała w tym aktorka Magdalena Mazur, grająca rolę pielęgniarki Magdy. Od jakiegoś czasu artystka trzyma się z dala od blasku fleszy i czerwonych dywanów. Nazywana niegdyś jedną z najseksowniejszych i najbardziej obiecujących polskich aktorek kobieta skupia się obecnie na wychowywaniu swoich dzieci i podróżach.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym obecnie zajmuje się Magdalena Mazur
  • W jakich rolach występowała
  • Kim jest Magdalena Mazur

Przed dwoma dekadami cała Polska mówiła o jej nieprzeciętnych walorach i doskonałym talencie aktorskim. W szczytowym momencie swojej kariery zasypywana była licznymi ofertami i propozycjami ról w filmach i serialach. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu Daleko od noszy. Co dzisiaj słychać u aktorki Magdaleny Mazur?

Co słychać u pielęgniarki Magdy z serialu Daleko od noszy?

Nazywana przed dwoma dekadami największą nadzieją polskiego kina Magdalena Mazur zniknęła z radarów polskich mediów. Jej kariera na dobre rozbłysnęła na początku XXI wieku, kiedy to skupiała na sobie wzrok najlepszych polskich reżyserów i scenografów.

Dzisiaj aktorka zajmuje się przede wszystkim wychowywaniem dzieci i dbaniem o dobro rodzinne. Na co dzień mieszka w Warszawie, jednak jak przyznała w jednym z nagrań, bardzo dużo podróżuje, dodając żartobliwie, że bardzo nie lubią tego jej psy, gdyż zostają wówczas same.

Jednak nie ma tego złego, gdyż najwidoczniej życie z dala od czerwonych dywanów i błysku fleszy jej odpowiada. Przed kilkoma laty zarzekała się, że zakończyła karierę aktorską, jednak w 2020 roku próbowała swoich sił przed kamerami.

Zagrała m.in. w jednym odcinku serialu Ślad oraz W rytmie serca. W 2016 roku miała okazję także zagrać rolę w filmie pt. Kobiety bez wstydu. Z kolei rok później pojawiła się także w kontynuacji serialu, który przyniósł jej największą sławę, czyli Daleko od noszy. Reanimacja.

Kim jest Magdalena Mazur?

Magdalena Mazur, jest polską aktorką reklamową i filmową, modelką, a także prezenterką telewizyjną. Naprawdę nazywa się Matysiewicz. W swojej karierze miała przyjemność zagrać w takich produkcjach jak Klan, Marszałek Piłsudski, Buła i Spóła, czy Jak to się robi z dziewczynami.

Jednak to dopiero serial Daleko od noszy przyniósł jej prawdziwą sławę. W rolę pielęgniarki Magdy wcielała się przez 8 lat, gdzie obok zmarłej 6 lat temu Anny Przybylskiej doprowadzała telewidzów do śmiechu.

Ponadto po emisji serialu została okrzyknięta najseksowniejszą polską pielęgniarką serialową. Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach wielu poczytnych magazynów, a następnie prowadziła przesiąknięty erotyzmem program pt. Różowa landrynka.

Wielu z nas pamięta serial Daleko od noszy i popularne teksty siostry Basen. Magdalena Mazur dodała niezawodnemu sitcomowi naturalnych wdzięków i prawdziwego aktorskiego profesjonalizmu. Chcielibyście ujrzeć aktorkę znów na ekranach?

Zobacz zdjęcia:

Daleko od noszy

Magdalena Mazur nie prowadzi już tak aktywnej kariery aktorskiej, jak przed laty.

Daleko od noszy

Aktorka na co dzień mieszka w Warszawie i skupia się na wychowywaniu dzieci oraz podróżach.

Daleko od noszy

Całkiem niedawno pojawiła się w epizodycznych rolach, jednak na dużym ekranie już dawno jej nie widzieliśmy.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Czy Tomasz Kammel jest gejem? Dziennikarz TVP zabrał głos ws. swojej orientacji seksualnej
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?