Daleko od noszy to serial komediowy, który w komiczny sposób przedstawia codzienne życie polskiej służby zdrowia. Chociaż pewnie nikt z nas nie chciałby znaleźć się w rzeczonej placówce, to każdy chętnie oglądał przezabawne perypetie tamtejszych pracowników. Oglądaliście tę słynną produkcję telewizji Polsat? 

Serial Daleko od noszy był emitowany w telewizji Polsat od 25 grudnia 2003 do 14 stycznia 2009 roku. Akcja serialu realizowano na oddziale chirurgicznym Szpitala Miejskiego nr 1 im. A. Kopernika. Daleko od noszy to produkcja, która jest swego rodzaju parodią funkcjonowania szpitali w Polsce. Oglądaliście ten kultowy serial? 

Daleko od noszy 

Daleko od noszy to serial, który od 25 grudnia 2003 do 14 stycznia 2009 emitowanie na antenie telewizji Polsat. Mimo tego, że od emisji ostatniego odcinka minęło już ponad 11 lat, to wielu Polaków wciąż pamięta kultowe role bohaterów, w których wcielali się znakomici polscy aktorzy. 

Serial w satyryczny sposób prezentuje rzeczywistość polskiego szpitala, wyśmiewając przywary i zachowanie personelu medycznego. Głównie chodzi o ich stosunek do placówki szpitalnej, ale i do poszczególnych pacjentów. Postacie są zdecydowanie przerysowanie, ale to właśnie dzięki temu produkcja Polsatu śmieszyła Polaków przez wiele lat. W naszej kulturze rubaszny humor był doceniany od wieków. 

  1. Masz konto w banku? Przygotuj się na najgorsze, TVN przekazało pilne wiadomości
  2. Syn Jacka Kurskiego oskarżony o skrzywdzenie dziecka. Właśnie pojawił się nowy świadek w jego sprawie
  3. Fani „M jak miłość” zdruzgotani. Media przekazały tragiczne wieści z planu, niestety 

Kontynuacja sitcomu Szpital na perypetiach 

Serial Daleko od noszy był kontynuacją polskiego sitcomu o tytule Szpital na perypetiach. Produkcję emitowano w latach 2001-2003. Większość osób zaangażowanych w realizację projektu, wzięło później udział w serialu Daleko od noszy. W sumie nagrano 167 odcinków, podzielonych na 10 serii. Jeden odcinek trwał około 22 minuty. 

Oglądaliście w przeszłości serial Daleko od noszy? Pamiętacie go jeszcze? Dajcie znać w komentarzu. 

daleko od noszy
Kadr z serialu „Daleko od noszy”, telewizja Polsat

Każdy z nas uwielbiał teksty siostry Basen. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbliża się 6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Zdjęcia jej grobu odbierają mowę
  2. Od dziś nowe obostrzenia. Miliony Polaków będzie obowiązywał nowy reżim sanitarny
  3. Gigantyczne zamiany w Kodeksie pracy. Od nowego roku wszystko ma się zmienić
  4. Szczere wyznanie mężczyzn-ginekologów. Powiedzieli, o czym myślą, gdy wykonują ci badanie
  5. Wielka wpadka w „Tańcu z Gwiazdami”. Wszystko poszło na żywo, widzowie złapali się za głowę
  6. Napar z jabłek i liści laurowych ma potężne działanie. Niebywałe, co leczy

Źródło: wikipedia.org 

Poprzedni artykułAleksandra Kwaśniewska właśnie podzieliła się cudowną nowiną. Fani wniebowzięci „Wreszcie, gratulacje”
Następny artykułMinisterstwo Zdrowia właśnie przekazało pilny komunikat. Musimy dostosować się od zaraz, chodzi o obostrzenia
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.