Dalmatyńczyk stał się bezkonkurencyjną gwiazdą internetu. Konto na Instagramie, które prowadzi jego właścicielka ma aż 166 tysięcy obserwatorów. Nic dziwnego, ten piesek jest naprawdę wyjątkowy! 

Dalmatyńczyki to jedne z najbardziej charakterystycznych ras psów. Wszystko za sprawą nietypowego, biało-czarnego umaszczenia. Kto widział 101 dalmatyńczyków zapewne pamięta, jak słodkie potrafią być te pupile. Jest jednak jeden, wyjątkowy psiak, którego nietypowa czarna łatka sprawiła, że skradł serca tysiącom internautów. 

Dalmatyńczyk od początku wzbudził ogromne zainteresowanie

Wiley, bo tak wabi się piesek stał się hitem internetu. Wszystko za sprawą niespożytej energii, a także ogromnej gracji i… przesłodkiej plamki na nosku w kształcie serca.

Dalmatyńczyk
instagram.com/hi.wiley

Piesek jest bardzo młody, ale od kiedy tylko wprowadził się do swojego domu, jego właścicielka wiedziała, że to wyjątkowa pociecha. Jest prawdziwym członkiem rodziny 26-letniej Lexi Smith, mieszkanki miasta Denver w stanie Kolorado, która przygarnęła go 17 marca ubiegłego roku, w dzień świętego Patryka. Spośród jedenastu szczeniąt wybrała go ze względu na to, że tak jak i ona, ten czworonożny przyjaciel uwielbia spać, jeść, a także przytulać się. I zdecydowanie nie żałuje, że postawiła właśnie na niego.

Dla Lexi nie jest istotna plamka na nosku. Dalmatyńczyk ten potrzebuje wiele atencji, a także pieszczot i to właśnie to urzekło jego właścicielkę. Dodatkowo stwierdza, że to właśnie te psy od zawsze podobały jej się najbardziej. 

– Kiedy trzymałam go pierwszy raz na rękach, niemal popłakałam się z radości – wyznaje właścicielka. 

Ten dalmatyńczyk zachwyca wszystkich

Ten śliczny psiak stał się lokalnym celebrytą. Mimo że jest coraz starszy, jego życie obserwuje coraz większa liczba fanów ze wszystkich stron świata. Jak zapewnia Lexi Smith, dalmatyńczyk oprócz plamki na nosku, ma także wyjątkowo przyjazny charakter. Nic więc dziwnego, że nie może on się odpędzić od swoich fanów nawet na spacerze!

dalmatyńczyk
instagram.com/hi.wiley

Jak dodaje jego właścicielka, Wiley zorientował się już, że wzbudza zainteresowanie i dlatego nie dość, że niczego się nie boi, to z chęcią pokazuje wszystkim swoje wdzięki. Do tego wszystkiego jest bardzo mądrym psem. 

– Szybko nauczyłam go komendy „siad”, więc gdy tylko czegoś chce, siada i czeka, aż dostanie za to nagrodę – wyznaje Lexi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dalmatyńczyk
instagram.com/hi.wiley

Ten dalmatyńczyk skradł serca tysiącom użytkowników instagrama.

dalmatyńczyk
instagram.com/hi.wiley

Wiley uwielbia nie tylko ruch i zabawę, ale także wycieczki po górach.

dalmatyńczyk
instagram.com/hi.wiley

Jego właścicielka, Lexi Smith, nie ukrywa, że ten dalmatyńczyk jest dla niej całym światem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
  2. Strażacy gasili pożar, gdy zobaczyli, że suczka wynosi coś z płonącego domu. W wozie czekała ich niespodzianka
  3. Kocia mama dopiero co urodziła. Wtedy zjawiły się 3 samotne kaczątka
  4. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
  5. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał

 

Poprzedni artykułLekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej pacjentce. Sprawa trafiła do sądu
Następny artykułWiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w ”The Voice of Poland”. Będziecie zaskoczeni
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.