Dance dance dance: Ewa Chodakowska zasiada za stołem jurorskim z tanecznym show, a jej udział w programie wzbudza wielkie poruszenie wśród telewidzów. Niektórzy twierdzą, że trenerka nie sprawdza się w nowej roli. Czy gwiazda żałuje udziału w programie?

Ewa Chodakowska już kilka lat temu udowodniła, że wśród trenerek Polek nie ma sobie równych. Nie spoczęła na laurach i nieustannie rozwija się na wielu płaszczyznach, nie tylko tych związanych ze sportem. Niedawno odbyła się prezentacja jej wyjątkowej kolekcji O helo dla marki W.Kruk. Możemy podziwiać ją również na antenie TVP 2 w tanecznym show Dance, dance, dance. 

Czy Ewa Chodakowska żałuje udziału w Dance dance dance?

Ewa Chodakowska regularnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych komentarze dotyczące jej działalności zawodowej. Niedawno gwiazda opublikowała wpis, w którym rozprawiła się z wszystkimi osobami, które w krytyczny sposób wypowiadały się o jej udziale w programie:

– Ostatnią rzeczą jakiej mogłam się spodziewać, to moje emocjonalne bebechy na wierzchu.. Po wczorajszym nagraniu, wciąż wracam do siebie.. ale nie żałuje nic a nic.. Jestem wdzięczna! ???????????????????????? Czuje się bardzo na swoim miejscu. Ten program to piękna przygoda.. który uczy nas o drugim człowieku i o nas samych .. to źródło emocji, nierzadko bardzo trudnych, z którego można czerpać garściami  – napisała gwiazda na swoim Instagramie. (pisownia oryginalna)

Dance dance dance: Ewa Chodakowska opowiedziała o byciu jurorką

Jak możemy przeczytać, Ewa Chodakowska przyznała, że jeszcze przed emisją programu spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami. Jednak nie uległa presji otoczenia i nie poddała się:

– Jeszcze zanim rozpoczął się program, zderzyłam się z masą negatywnych komentarzy, na temat pomysłu objęcia stołka jurora przeze mnie (…) Nawet niespecjalnie odpierałam ataki, bo sama nie wiedziałam do końca, jak sobie poradzę.. przecież faktem jest, ze na tańcu się nie znam .. Nie będę ściemniać.. sama tez miałam obawy, przed podjęciem ostatecznej decyzji, ale ja lubię ryzykować – możemy przeczytać na jej profilu. 

Trenerka wspominała o tym, że musiała zmierzyć się z falą negatywnych komentarzy. Jednak gwiazda zdaje się nie przejmować krytycznymi opiniami i okazało się, że właśnie jej determinacja i upór sprawiły, że osiągnęła tak wiele. Z wpisu Chodakowskiej wynika, że nie żałuje decyzji o udziału w show – wręcz przeciwnie! 

Niedawno został nagrany finałowy odcinek programu. Z pewnością będzie bardzo emocjonalny. Jak sądzicie, kto stanie na podium? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dance dance dance
instagram.com @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska od lat motywuje miliony Polek.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPremiera nowego serialu HBO GO „Gentleman Jack” już w kwietniu. Będzie hit?
Następny artykułBrat uczestniczki Big Brothera jest jednocześnie jej synem. Stoi za tym rodzinny dramat