Daniel od wielu lat jest wierny jednej zasadzie. Jego zdaniem najlepszym sposobem na zdobycie zainteresowania u kobiety jest okazywanie czułości. Za cel obiera sobie głównie dziewczyny z rozbitych rodzin. Powodów jest kilka, jednak uważa, że sposób, jaki stosuje, sprawia, że te dziewczyny potrafią zrobić dosłownie wszystko, czego zapragnie. 

Niespełna 36-letni Daniel uważa, że spotykanie się z dziewczynami z rozbitych rodzin sprawia mu największą przyjemność. Sposób, jaki stosuje, by zdobyć uznanie takich kobiet, jest niezawodny od wielu lat. Jego zdaniem najlepiej jest okazywać czułość, wówczas dziewczyny potrafią robić niewyobrażalne rzeczy.

Daniel spotyka się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin

Daniel pozostaje singlem od czterech lat. Jego związek nie należał do udanych, jednak później zdecydował, że w najbliższym czasie nie ma zamiaru wchodzić w kolejne dłuższe relacje. Pewnego dnia założył konto na popularnym profilu randkowym, gdzie wyraźnie zaznaczył, że jest bardzo czułym człowiekiem, i tak trafił na dziewczynę, która była świeżo po nieudanym związku małżeńskim:

– Napisała do mnie dziewczyna, której spodobał się mój opis profilu. Uznałem, że to dobra okazja, by sprawdzić nowy sposób na podryw – powiedział Daniel.

Chłopak postanowił wybrać się na spotkanie, które ostatecznie okazało się bardzo udane, a jego plan sprawdził się w stu procentach. Dziewczyna opowiedziała mu o swojej przeszłości, co wywołało w nim wyrazy współczucia. Okazał wielką czułość, co sprawiło, że dziewczyna natychmiastowo mu się odwdzięczyła czymś niesamowitym.

  1. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
  2. Wielka gwiazda TVP nie pozostawia złudzeń. Mówi o „piątce Kaczyńskiego” i następnym ruchu
  3. Wszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski

Co zdaniem Daniela robią dziewczyny z rozbitych związków po okazaniu czułości?

Jak mówi Daniel, dziewczyna obiecała mu dosłownie wszystko. Chciała go zabrać na długi spacer, romantyczną kolację oraz do siebie do domu. Co prawda zazwyczaj powinno się dziać na odwrót, i to mężczyzna jako pierwszy składa takie propozycje, jednak sposób okazał się bardzo skuteczny. Daniel odmówił, natychmiast postanowił się ulotnić i sprawdzić swój sposób u innych kobiet.

Kilka dni później spotkał się z inną dziewczyną, która straciła tatę, gdy była nastolatką. Co się okazuje? Efekt działań Daniela był dokładnie taki sam. Jednak bez przerwy powtarzał sobie, że nie ma zamiaru wchodzić w dłuższe relacje, więc kilkukrotnie powtórzył działanie. Za każdym razem wychodziło idealnie:

– Czułość u takich kobiet wywołuje chęć robienia wszystkiego. Polecam każdemu facetowi stosowanie się do takiego działania. Gotują i sprzątają w twoim apartamencie, nawet jeśli z nimi nie mieszkasz. W sypialni niczego nie odmawiają. Wszystko za dobre słowo i chwilę uwagi – opowiada Daniel.

Co myślicie o sposobie podejścia Daniela do kobiet?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Daniel
fot. pexels.com/cottonbro

Daniel spotyka się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Uważa, że za okazywanie czułości potrafią zrobić dosłownie wszystko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa, wielka akcja Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy każdego, trzeba wiedzieć
  2. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony
  3. Niedźwiedzie polarne mogą wyginąć w ciągu 80 lat. Wszystko w naszych rękach
  4. Porażające wiadomości z polskiej wsi. Znaleźli zwłoki, policja przekazała wstrząsające fakty
  5. „Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?
  6. Słodko – ostra surówka do obiadu. Rewelacyjne połączenie chrzanu i marchewki

Poprzedni artykułTomasz Dedek obchodzi dziś 63. urodziny. Czego życzycie aktorowi?
Następny artykułIza z ”Królowych życia” miała wypadek. Widok rozbitego auta poraża, rodzina jest wstrząśnięta
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl