Daniel Martyniuk wydaje się nic sobie nie robić z obowiązujących obecnie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. W jednym z popularnych sklepów został przyłapany na robieniu zakupów bez maseczki. W ten sposób narażał nie tylko siebie, lecz także pozostałych klientów. Na szczęście pewna osoba szybko to zauważyła.

Czyżby Daniel Martyniuk pokpiwał sobie z prawa? W Biedronce został zauważony bez żadnej osłony na usta i nos, a jak wiadomo, obecne przepisy nakazują nosić maseczkę podczas robienia zakupów. Tym sposobem narażał siebie i inne osoby w sklepie.

Daniel Martyniuk przyłapany bez maseczki

Syn popularnego gwiazdora disco polo znowu znalazł się na językach. Tym razem nie z powodu rozstania z Eweliną (o ich ślubie było swego czasu bardzo głośno, Daniel Martyniuk został nawet o niego pytany w jednym z odcinków Pytania na śniadanie). Okazało się, że mężczyzna robił zakupy w jednym z popularnych dyskontów bez maseczki. Jakby tego było mało, na sprawunki wybrał się razem ze swoją byłą partnerką Faustyną. Wyglądają jak para zakochanych. O wszystkim dowiedział się i przekazał portal se.pl.

Wyraźnie widać, że dziewczyna stara się dbać o bezpieczeństwo Daniela, ponieważ to właśnie ona wyciągnęła dodatkową maseczkę i podała ją młodemu Martyniukowi do założenia. Ten nie oponował, chyba nie umie odmówić ukochanej.

  1. Od jutra żółta strefa w Polsce. Nie wejdziemy na cmentarz 1 listopada? Wicepremier odpowiedział
  2. Bogumiła Wander musiała sprzedać 280-metrową willę, bo miała zbyt niskie świadczenie emerytalne. „Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie domu”
  3. Nowe obostrzenia dla wszystkich Polaków od jutra. Czekają nas olbrzymie ograniczenia

Młody Martyniuk pokazał się z nową partnerką

Niedawno w rozmowie z se.pl syn Zenka wspominał, że się już spotyka z kimś nowym, jednak chyba mało kto by się spodziewał, że chodziło o Faustynę. Jeszcze kiedy Daniel był mężem Eweliny, on i Faustyna zostali przyłapani na schadzce. Postanowili się ponownie spotkać, tym razem w Wasilkowie.

— Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią — mówił wcześniej Daniel, jak cytuje jego słowa wspomniany wyżej portal.

Daniel Martyniuk w tej samej rozmowie przyznał, że zamierza z nią wyjechać z Polski.

— Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii. W ogóle życie w Polsce mnie nie interesuje. Jak ureguluję i pozamykam wszelkie sprawy sądowe, uciekam stąd — dodawał.

Miejmy nadzieję, że chociaż w Hiszpanii będzie bardziej uważał na przepisy, ponieważ tam epidemia koronawirusa jest równie niebezpieczna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Daniel Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

Młody Martyniuk został przyłapany na lekceważeniu prawa.

Daniel Martyniuk
fot. se.pl, Daniel Martyniuk kpi z prawa w Biedronce. Naraził wszystkich klientów PAPARAZZI, data publikacji: 09.10.2020

Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie se.pl.

daniel martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk

Młody mężczyzna zamierza wyjechać z Polski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniami
  2. Tysiące Polaków dostaje identyczne SMS. Bardzo ważne dla wszystkich osób, które chcą wyjść z domu oraz turystów
  3. Co dalej ze szkołami i nauką zdalną? Ważna deklaracja premiera Morawieckiego
  4. Pożar wieżowca. Ewakuacja setek osób, 88 osób zostało rannych [ZDJĘCIA]
  5. Czy leki dla seniorów powinny być darmowe? Państwo powinno zadbać o emerytów?
  6. Sernik bez sera? Błyskawiczny deser, który dosłownie rozpływa się w ustach, zrobisz z kaszy i produktów, które każdy ma w kuchni

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułCzy nauczyciele powinni zadawać pracę domową? Jakie jest wasze zdanie?
Następny artykułWażne: Masz konto w banku? Uważaj, musimy przygotować się na najgorsze, Polacy będą zdruzgotani
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl