Daniel Martyniuk musiał wyjawić przed sądem, ile zarabia, jaki ma majątek oraz czym się zajmuje. W środę usłyszał wyrok za znieważenie policjantów. Co się stało?

Daniel Martyniuk, syn Zenka Martyniuka, budzi zainteresowanie medialne nie tylko z powodu popularnego ojca. Młody mężczyzna ma za sobą już kilka skandali.

Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk na swoim koncie ma już, między innymi, pobyt w areszcie, ucieczkę z kwarantanny oraz liczne awantury w miejscach publicznych. Głośno było również o jego relacji z byłą żoną, Eweliną, z którą rozwiódł się w 2020 roku. Kobieta pozbyła się nazwiska Martyniuk.

Na początku marca mężczyzna został skazany za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Dostał wyrok dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat.

Jednak to nie wszystko. W środę spotkał się z białostockim sądem. Powodem było znieważenie policjantów. Został skazany na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W trakcie rozprawy sądowej Daniel Martyniuk musiał odpowiedzieć na pytania co robi zawodowa oraz ile zarabia.

– Robieniem zdjęć i pomaganiem przy tworzeniu muzyki. Takie raczej artystyczne prace – tlumaczył, jak podaje Fakt.

Co dalej z Martyniukiem?

Na nagraniu z sali sądowej opublikowanym przez Fakt, Daniel Martyniuk mówi, że zarabia 1-1,5 tysiąca złotych miesięcznie. Zapytany, czy posiada jakiś majątek, mężczyzna podkreślił, że ma mieszkanie i samochód marki Porsche.

Według zeznań policjantki, która 5 lat temu interweniowała już w sprawie Martyniuka, mężczyzna był wtedy pod wpływem alkoholu. Kobieta powiedziała, że zaprowadzili go z kolegą do radiowozu i podjęli decyzję, że zawiozą go na izbę wytrzeźwień.

Z racji tego, że przed izbą pojawiły się komplikacje, które opóźniły wprowadzenie Martyniuka na izbę wytrzeźwień. Mężczyzna się zdenerwował, groził policjantom, że zabije ich rodziny, że ma ludzi, którzy ją zgwałcą.

Jej wersję potwierdził drugi policjant. 

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel_martyniuk)

Daniel Martyniuk wyznał, że zarabia ok. 1,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl, fakt.pl