Daniel Martyniuk po raz kolejny bierze ślub czy może próbuje rozkręcić swój własny biznes? A może pomaga znajomemu w nowym przedsięwzięciu? Niedawno w mediach było bardzo głośno z powodu jego rozwodu. Syn Zenka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował fotografię, która niektórym może dać wiele do myślenia. Na jego InstaStory pojawiło się zdjęcie czerwonego Cadillaca. Cadillac Eldorado do ślubu — napisał Daniel.

Z doniesień różnych tabloidów wynika, że Daniel Martyniuk obecnie przebywa z rodzicami, a ci podobno odcięli go od pieniędzy. Na Instagramie syna Zenka pojawiło się enigmatyczne zdjęcie, a niektórzy fani z pewnością próbują dowiedzieć się, o co chodzi.

Daniel Martyniuk bierze ślub?

Czy Daniel Martyniuk po raz kolejny weźmie ślub? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej internautów, kiedy tylko zobaczą najnowsze zdjęcia syna gwiazdy disco polo.

Na jego InstaStory pojawiło się zdjęcie czerwonego Cadillaca. Auto jest ozdobione różami i wygląda, jakby właśnie podjechało po parę młodą. O co chodzi?

Kiedy klikniemy odnośnik, strona przekieruje nas do oferty marketu na Facebooku. W jej opisie możemy przeczytać, że „piękny klasyk Cadillac Eldorado do wynajęcia na śluby” jest dla nas dostępny za opłatą 700 złotych.

W informacjach o sprzedawcy podane jest jego imię i nazwisko. Prawdopodobnie jest to znajomy Daniela. Na mapie można zobaczyć, że oferta została opublikowana w okolicach Białegostoku, czyli rodzinnych stron Zenka oraz jego rodziny.

  1. Pokochały go tysiące Polek, teraz Rossmann obniżył cenę prawie o 50%. Masz jeszcze kilka dni, aby kupić rewelacyjny tusz do rzęs
  2. Leon Niemczyk odszedł samotnie, tuż przed urodzinami. Nie zdążył spełnić wielkiego marzenia, było już za późno
  3. Aktor ”Klanu” nie żyje. Nieoficjalnie: mogło dojść do nieumyślnego spowodowania śmierci

Daniel Martyniuk pomaga koledze czy ma nowy biznes?

Myślicie, że Daniel Martyniuk próbuje rozkręcić nowy biznes? A może pomaga swojemu znajomemu zareklamować produkt? W końcu celebryta ma ponad 27 tys. obserwujących na Instagramie.

Otwarcie nowego biznesu przez Daniela nie byłoby takim głupim rozwiązaniem. Według doniesień niektórych mediów Zenek miał odciąć Daniela od pieniędzy i dawać mu środki tylko na jedzenie.

— Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez pięć miesięcy 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel, i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary — twierdzi informator tygodnika Twoje Imperium.

Być może to skłoniło młodego Martyniuka do rozpoczęcia pracy na własną rękę, ramię w ramię ze wspólnikiem. Jednak czy wybór branży weselnej w dobie pandemii koronawirusa to dobry wybór?

Przypomnijmy, że obecnie na terenie całego kraju obowiązuje zakaz wesel. Inwestowanie teraz w tę branżę z pewnością nie przyniesie dużych zysków.

Jak myślicie? Daniel postanowił wziąć potajemnie ślub ze swoją obecną partnerką Faustyną, czy pomaga koledze zareklamować auto na wynajem? A może próbuje się usamodzielnić i postawił na otwarcie nowego biznesu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Daniel Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

Daniel Martyniuk bierze drugi ślub? Takie zdjęcie pojawiło się na jego InstaStory.

fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

W odnośniku do strony możemy przeczytać, że prawdopodobnie jego znajomy oferuje Cadillaca Eldorado do wynajęcia na śluby za 700 złotych.

daniel martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

A może syn gwiazdy disco polo rozkręca swój własny biznes? Co myślicie?

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenie
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Już są, długo wyczekiwane hity od dziś w Pepco. Za mniej niż 10 złotych kupisz świąteczne ozdoby
  4. Nagła wiadomość z Ministerstwa Rodziny. Jeśli planujesz mieć więcej niż jedno dziecko, możesz się bardzo zdziwić propozycją
  5. Zaprosili Górniak do Polsatu. Na żywo zagroziła wyprowadzką z Polski i pouczała o odporności
  6. Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodów
  7. Kiedy wyszło na jaw, kto jest rodziną Artura Boruca, spadliśmy z krzeseł. Ma w rodzinie piłkarza

Źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl, plotek.pl

 

Poprzedni artykułWykształcenie Dagmary Kaźmierskiej. Wygadała się w programie, wielu nie będzie mogło uwierzyć
Następny artykułPoznajecie? Wszystkie trzy są dziś znane i uwielbiane przez Polaków
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl