Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego zaczyna wielką karierę. Panowie są jak dwie krople wody
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 03.06.2020 10:11

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego zaczyna wielką karierę. Panowie są jak dwie krople wody

daniel olbrychski
fot. instagram.com/viktorlongo/

Daniel Olbrychski ma a sobą dwa rozwody i wiele historii miłosnych. Owocem jego bujnych relacji jest trójka dzieci, lecz nie wszystkie cieszą się sławą w Polsce. Najmłodszy syn aktora, Viktor, jest praktycznie nierozpoznawalny. Obecnie mieszka w USA i rozwija swoją karierę muzyczną. Młodzieniec może pochwalić się niesamowitym talentem, jego głos powala na kolana!

Daniel Olbrychski w latach osiemdziesiątych był w związku z niemiecką aktorką Barbara Sukową. Mimo że para rozstała się wiele lat temu, to doczekała się potomka. Jest nim Viktor Longo, 32-latek, który obecnie wiedzie bujne życie w Nowym Jorku.

Daniel Olbrychski i jego syn

Daniel Olbrychski to polski aktor teatralny, a także filmowy, który w latach swojej młodości nie narzekał na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Aktor wdał się w wiele romansów z pięknymi kobietami, wśród nich była niemiecka aktorka Barbara Sukowa. Para spotkała się na planie Róży Luksemburg w latach osiemdziesiątych.

Między tą dwójką od razu zaiskrzyło, nie trzeba było długo czekać na rozwój wydarzeń. Dwa lata po premierze wspomnianej produkcji, w 1988 roku na świecie pojawił się ich syn. Najmłodszy potomek Olbrychskiego obecnie nazywa się Viktor Longo, ponieważ przyjął nazwisko aktualnego męża Barbary, Roberta Longo.

  1. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Nie żyje poszukiwany chłopiec. Znaleziono ciało 4-letniego Marka

Kim jest Viktor Longo?

Viktor Longo jest muzykiem, który obecnie mieszka poza granicami Polski. 32-latek wiedzie poukładane życie Nowym Jorku. Nie da się zaprzeczyć, że Viktor jest złudnie podobny do swojego ojca, nie tylko w kwestii wyglądu. Syn aktora podobnie jak sam Daniel Olbrychski ma duszę prawdziwego artysty. Co prawda nie zajmuje się aktorstwem, natomiast życie poświęcił muzyce. W międzyczasie eksperymentował również z modelingiem.

Jak podaje portal plotek.pl, Viktor Longo na co dzień prawdopodobnie nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem. Wiadomo jedynie, że w wieku 20 lat przyjechał do Polski, aby spotkać się z Danielem Olbrychskim. Od urodzenia mieszka w USA i nie zapowiada się, aby miał kiedykolwiek przeprowadzić się do Polski.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

daniel olbrychski

Daniel Olbrychski ma trójkę dzieci.

Daniel Olbrychski

Jego najmłodszy syn w Polsce jest praktycznie nierozpoznawalny.

Daniel Olbrychski

32-latek od urodzenia mieszka w USA i tam rozwija swój talent muzyczny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 6-latka wpadła do stawu. Trwa akcja reanimacyjna
  2. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności
  3. Oskarżają 86-latkę o zużycie gazu za 21 tys. zł. Staruszka nie ma za co żyć
  4. ”Ślub od pierwszego wejrzenia”: ostre słowa Asi o byłym mężu. Nie przebierała w słowach, będzie afera?
  5. Dramat 6-latki z centralnej Polski. Dziewczynka przez nieuwagę rodziców wpadła do stawu
  6. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę po ekspresowym głosowaniu w Sejmie. Wiemy, co z wyborami

Źródło: plotek.pl