Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Daniel Olbrychski miał wypadek. Obrażenia są gorsze, niż przypuszczano
Martyna Derdak
Martyna Derdak 04.12.2019 15:24

Daniel Olbrychski miał wypadek. Obrażenia są gorsze, niż przypuszczano

fot. screen youtube.com, tvnpl

Daniel Olbrychski był niedawno uczestnikiem wypadku. Z pozoru zdarzenie miało być niegroźne, jednak okazało się o wiele poważniejsze, niż się tego spodziewano. Teraz jeden z bliskich przyjaciół Daniela przyznał, że aktor odniósł duże obrażenia.

Do wypadku Daniela Olbrychskiego doszło blisko stadniny w Żółwinie. Po zdarzeniu aktor od razu trafił do szpitala. Konsekwencje zajścia są dużo gorsze, niż się spodziewano. Właśnie ujawniono, co dokładnie stało się aktorowi.

Wypadek Daniela Olbrychskiego

Do wypadku doszło 22 listopada w Żółwinie, we wsi w województwie mazowieckim. To tamtędy aktor przejeżdżał na swoim skuterze. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna nie włączył świateł, na skutek czego, zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem. Sytuacja miała miejsce na polnej drodze, gdzie była naprawdę słaba widoczność.

daniel olbrychski

Jak od razu udało się dowiedzieć dziennikarzom z Polsatnews.pl, obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Po wypadku Daniel Olbrychski nie stracił przytomności, jednak jak podają był bardzo zakrwawiony i obolały. Od razu uzyskał pomoc od Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach.

Czy Daniel Olbrychski ucierpiał na zdrowiu?

Chwilę po wypadku żona aktora Krystyna Demska-Olbrychska w rozmowie z Polsatnews.pl oznajmiła, że mąż został przewieziony do szpitala, gdzie opatrzono mu głowę. Według jej doniesień aktorowi nie stało się nic złego. Dowodem na to jest fakt, że mężczyzna jeszcze tego samego dnia udał się na premierę filmu Van Gogi.

Odmienne zdanie na ten temat ma bliski przyjaciel artysty. Jak donosi Super Express, Daniel Olbrychski nie wyszedł z wypadku bez szwanku. Według mężczyzny aktor stracił podczas zdarzenia aż 5 zębów, na dole i na górze. Jak wspomina, ma już na szczęście uzupełnione wszelkie ubytki.

Przypomnijmy, że Daniel Olbrychski stracił swoje prawo jazdy w 2015 roku. Powodem tego był fakt, że aktor prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

daniel olbrychski

Daniel Olbrychski w ostatnim czasie był uczestnikiem wypadku drogowego.

Daniel Olbrychski

W wyniku wypadku rzekomo stracił zęby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula Brzezińska-Hołownia ma bardzo ciekawy zawód
  3. Zespół Alibabki podbijał serca w PRL-u. Dziś jedna z piosenkarek walczy o życie
  4. Nie żyje gwiazdor polskiego „Mam Talent”. Długo walczył z chorobą, miał tylko 30 lat
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródło: gwiazdy.wp.pl