Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Daniel Olbrychski zjawił się na wieczorze wyborczym Trzaskowskiego. Fani zaniepokoili się jego wyglądem, wzbudził wielkie poruszenie
Kinga Majewska
Kinga Majewska 14.07.2020 22:56

Daniel Olbrychski zjawił się na wieczorze wyborczym Trzaskowskiego. Fani zaniepokoili się jego wyglądem, wzbudził wielkie poruszenie

daniel olbrychski
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Daniel Olbrychski to jedna z tych gwiazd, które wspierały Rafała Trzaskowskiego w walce o prezydenturę podczas tegorocznych wyborów. Kiedy znany aktor pojawił się na wiecu wyborczym swoje kandydata, wywołał dużą sensację swoim wyglądem. Wielu zauważyło, że mężczyzna zmienił się nie do poznania, co zaniepokoiło jego fanów.

Daniel Olbrychski przeszedł w ostatnim czasie wiele w swoim życiu, może właśnie dlatego aktor nie był od dawna widziany i zniknął z mediów. W końcu postanowił zrobić jednak wyjątek i pojawił się na wiecu wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Wygląd aktora wzbudził tam duże zainteresowanie.

Daniel Olbrychski na wiecu Trzaskowskiego

Daniel Olbrychski od lat przykuwał uwagę mediów i fanów swoim nietuzinkowym wyglądem. Przystojny mężczyzna ze świdrującymi oczami był nie tylko bożyszczem nastolatek, ale również idolem wielu kobietjedna ze znanych aktorek zostawiła nawet dla niego swojego męża.

Kiedy media obiegły zdjęcia znanego aktora, który pojawił się na wiecu wyborczym swojego kandydata, wielu było zaskoczonych. Fani nie kryli wówczas zaniepokojenia tym, że mężczyźnie przybyło sporo nadprogramowych kilogramów, a jego twarz wyglądała na bardzo zmęczoną.

  1. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
  2. Wielki protest pod Sejmem, ludzie wyszli na ulice, mają dość. Co się dzieje i o co chodzi?
  3. Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy

Smutne życie aktora

Na początku kwietnia Daniel Olbrychski pochował swojego wnuka, którego ciało znaleziono w lesie. Lecz niestety to nie koniec tragedii w życiu aktora. Wcześniej pochował on też swojego brata, a także byłą żonę. Jego córka zaś, która mieszka w Nowym Jorku, do tej pory ma żal do ojca o dzieciństwo.

Na Danielu odbiły się stresy, a Wy wyskakujecie z wyborami. Wszyscy przegraliśmy, za parę lat, gdy skończą się pieniądze, sami się przekonacie. Nie pisze tego z satysfakcją, ale tak będzie- napisał jeden z internautów w sieci.

Prawdą jest, że tak duży stres, który przeszedł gwiazdor, mógł odbić piętno na jego wyglądzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

daniel olbrychski

Daniel Olbrychski był niegdyś bożyszczem nastolatek.

daniel olbrychski

Aktor nie miał jednak łatwego życia.

Daniel Olbrychski

Stres odbił piętno na jego wyglądzie, co niepokoi wszystkich fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli

Źródło: pomponik.pl