Daniel Olbrychski miał wypadek, w trakcie zdarzenia znany aktor poruszał się skuterem. Na pomoc ruszyli ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach, konieczne było przewiezienie do szpitala. Żona aktora zdradziła, w jakim jest stanie.

Jak podaje polsatnews.pl, ratownicy zastali aktora przytomnego, ale poważnie potłuczonego i zakrwawionego, dlatego konieczna była hospitalizacja. Według nieoficjalnych informacji Daniel Olbrychski nie zachował ostrożności, poruszając się jezdnią. To nie pierwszy incydent na drodze z udziałem gwiazdy polskiego kina.

Daniel Olbrychski: wypadek

Jako pierwszy informację o wypadku aktora podał polsatnews.pl. Według portalu istnieje obawa, że gwiazdor jechał środkiem drogi, bez włączonych świateł. Nie wiadomo, czy w wypadku brał udział inny pojazd, ani czy poszkodowany był pod wpływem. W jakim stanie jest Daniel Olbrychski?

-Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu Van Gogh – poinformowała polsatnews.pl Krystyna Demska-Olbrychska, żona aktora.

daniel olbrychski
filmpolski.pl

Do zdarzenia miało dość niedaleko stadniny w Żółwinie, w powiecie pruszkowskim. Fani Daniela Olbrychskiego mogą odetchnąć z ulgą, ale to nie pierwszy incydent aktora za kółkiem. W 2015 na trzy lata stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. 

Ile lat ma Daniel Olbrychski?

Daniel Olbrychski ma 74 lata. W książce Anioły wokół głowy z 2000 roku przyznał, że jeszcze wiele lat temu dwa razy odbierano mu prawo jazdy. Kiedy ostatnim razem, cztery lata temu stanął przed sądem, nie tylko musiał pożegnać się z prowadzeniem pojazdów do 2018 roku, ale też musiał zapłacić grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Daniel Olbrychski zaczynał aktorską karierę na początku lat 60. Debiutował w filmie Ranny w lesie, a w 1965 roku zagrał w Popiołach Andrzeja Wajdy. Aktor występował w dziełach Krzysztofa Zanussiego, Stanisława Barei, Jerzego Hoffmana czy Xawerego Żuławskiego. W ostatnim czasie widzowie mogli oglądać go w Mowie Ptaków czy Polityce, a także Na dobre i na złe oraz Pierwszej miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

daniel olbrychski
filmpolski.pl

Daniel Olbrychski miał wypadek.

daniel olbrychski
filmpolski.pl

Wszystko wskazuje na to, że aktor nie odniósł poważniejszych obrażeń.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułDorota Szelągowska z partnerem tworzą parę idealną. Fani osłupieli widząc kim on jest
Następny artykuł19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.