Daniel Olbrychski w młodości znany był z licznych romansów. Pewna legendarna aktorka zostawiła dla niego swojego męża! Niestety szybko pożałowała swojej decyzji. 

Wybitny aktor ma na swoim koncie wiele złamanych serc, przystojny i zdolny natychmiast rozkochiwał w sobie kobiety. Daniel Olbrychski miał burzliwą przeszłość — jedna z legendarnych aktorek zostawiła nawet dla niego ukochanego męża. Szybko okazało się jednak, że uczucie nie ma szansy przetrwać.

Daniel Olbrychski: romanse 

Aktor bez problemu rozkochiwał w sobie kolejne kobiety, a lata 60. upłynęły mu na licznych romansach. Monikę Dzienisiewicz poznał na imieninach mamy Beaty Tyszkiewicz. Natychmiast zakochał się w starszej koleżance po fachu, która z początku pałała do niego niechęcią. Aktorka była wtedy szczęśliwą mężatką i ani myślała o zalotach młodszego o 6 lat aktora. Minął jednak rok, a Daniel Olbrychski był tak uparty w swoich staraniach, że w końcu udało mu się zawrócić artystce w głowie. Wtedy Monika Dzienisiewicz postanowiła zostawić swojego męża, Wowo Bielickiego.

daniel olbrychski facebook.com/aktordanielolbrychski[/caption]

Daniel Olbrychski w młodości złamał wiele kobiecych serc.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Gessler przestała jeść mięso! „Dieta antyrakowa, ze względu na doświadczenia rodzinne”
Następny artykułKatarzyna Wołejnio chce pozwać Violę Kołakowską? Konfliktu ciąg dalszy
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.