Danuta Holecka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP – często pojawia się w głównym wydaniu wiadomości i wielokrotnie zadziwiła widzów poglądami, które podobały się jedynie partii rządzącej. Tym razem na antenie padły słowa, które spowodowały, że telewidzowie zamarli. Takich mocnych słów nikt się nie spodziewał.

Danuta Holecka przeprowadzała wywiad z Robertem Biedroniem, kandydatem na stanowisko Prezydenta i zdeklarowanym homoseksualistą. To, co powiedziała do niego na antenie, spowodowało, że wszyscy zamarli. Tego w TVP jeszcze nie było.

Danuta Holecka nagle przerwała wypowiedź polityka – widzowie nie mogli uwierzyć w to, co słyszą

Na przestrzeni lat dziennikarka została zaszufladkowana jako jedna z najbardziej zagorzałych propagatorek sukcesu Prawa i Sprawiedliwości a co za tym idzie – twarzy Wiadomości TVP. Między innymi przez jej reportaże i komentarze wiarygodność stacji wielokrotnie była kwestionowana. Podczas ostatniego wywiadu z Robertem Biedroniem postanowiła przerwać mu zdanie i skomentować jego wypowiedź. 

Dziennikarka przeprosiła Biedronia i powiedziała, że musi coś powiedzieć. Wtedy padły słowa, których nikt się nie spodziewał.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Wydaje mi się, że proponowanie dzielenia społeczeństwa na społeczeństwo „takie” i „takie”, na ludzi „takich” i „takich” nie jest dobre. Przecież Pana rodzina jest taką samą rodziną, jak moja rodzina. Tak samo rodzina prezydenta Dudy jest taką samą rodziną. Oczywiście różnimy się ilością braci, sióstr i tak dalej, ale to są takie same rodziny – powiedziała Holecka w programie Gość wiadomości

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Już od dziś Polakom przysługuje jedna rzecz, wielu długo czekało
  2. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek
  3. Nietypowy objaw niewydolności wątroby. Wielu Polaków nie miało pojęcia

Polityk oniemiał, dziennikarka zaskoczyła wszystkich 

Danuta Holecka wyraźnie zaznaczyła, że uważa związki jednopłciowe za takie same jak heteroseksualne. Robert Biedroń był wyraźnie zaskoczony, jednak po chwili zaśmiał się i podziękował dziennikarce za te słowa. 

Sympatycy teorii spiskowych, zwłaszcza dotyczących polityki od razu doszukali się połączenia między wypowiedzią dziennikarki a spadającym poparciem dla Andrzeja Dudy. O tym, dlaczego prezydent jest krytykowany na całym świecie, pisaliśmy niedawno– mamy jednak nadzieję, że opinia Danuty Holeckiej była spowodowana szczerym głosem serca i odzwierciedliła jej szczerą tolerancję.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na antenie TVP.

Danuta Holecka
Screen wiadomości TVP

Danuta Holecka przeprowadziła wywiad z Robertem Biedroniem, to co powiedziała, zadziwiło wszystkich. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co tam się stało? Aktywista LGBT przerwał spotkanie z Dudą i wyszedł, o wszystkim opowiedział
  2. Prezydent oraz jego żona zakażeni koronawirusem. Media obiegły najnowsze, przykre wiadomości z Hondurasu
  3. Pokazała się bez makijażu, internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka powala urodą na kolana
  4. Dostałeś SMSa od kuriera? Nie klikaj, możesz stracić pieniądze. Znamy jego treść
  5. Która Polka nadawałaby się do roli Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? Dajcie znać
  6. Bardzo smutna wiadomość, media przemilczały jego śmierć. Na wieczną wartę odszedł wieloletni prezes PSL w strukturach lokalnych

Źródło: wiadomosci.pl, natemat.pl, plejada.pl, pudelek.pl, twitter.com

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.