Danuta Holecka to najważniejsza dziennikarka Telewizji Polskiej. Jest nie tylko prezenterką, ale i szefową redakcji „Wiadomości”. Nic dziwnego, że media często zwracają na nią uwagę. Tym razem przyciągnęła wzrok widzów zaskakującą metamorfozą.

Działalność Holeckiej często jest krytykowana za stronniczość przekazywanych informacji w głównym programie informacyjnym TVP. Tym razem zwróciła jednak uwagę nie tym, co mówiła, ale jak wyglądała na wizji.

Danuta Holecka zmieniła fryzurę

Holecka bardzo często jest bohaterką doniesień prasowych, głównie za jej wypowiedzi w programie „Wiadomości” i za materiały, które są tam przedstawiane. Dziennikarka jednak zdaje się tym nie przejmować.

Jeśli chodzi o wygląd, zazwyczaj stawia na zachowawcze kostiumy i eleganckie koszule czy garsonki. Większości widzów kojarzy się też jej charakterystyczna fryzura typu gładki bob i włosy w odcieniu ciemnego brązu.

Tym razem Holecka zaskoczyła widzów. Prowadząc wczorajsze wydanie „Wiadomości” pokazała się całkiem odmieniona. Ciemne włosy zostały rozjaśnione i wycieniowane, a także spięte z tyłu, z ukośną grzywką zaczesaną na bok.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka eksperymentuje z wyglądem. Głośnym echem odbiła się jej przemiana w 2019 roku, kiedy pojawiła się na wizji w smokingu i pod krawatem (więcej TUTAJ).

Dziennikarka założyła też jaskraworóżową bluzkę z marszczeniami przy dekolcie. Poniżej zamieszczamy kadr z programu – jak sądzicie, wygląda lepiej, niż wcześniej?

Zobacz zdjęcie:

Danuta Holecka
Kadr z: „Wiadomości” TVP

Źródło: TVP VOD

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe