Danuta Holecka: synowie gwiazdy TVP są najważniejszym mężczyznami w jej życiu — nie licząc męża! Wybrali ambitne ścieżki kariery. Poszli w ślady swojej sławnej mamy? Chcą zostać biznesmenami jak tata? A może wręcz przeciwnie — wolą trzymać się z dala od świata mediów i polityki? 

W ciągu ostatnich kilku lat wyrosła na jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Jedni szanują ją za wysoką kulturę osobistą oraz pracowitość, inni wysuwają wobec dziennikarki sporo zarzutów, jednak nikt nie potrafi pozostawać obojętny. Chociaż wiele osiągnęła, nie ukrywa, że priorytet stanowi dla niej udane życie rodzinne. Danuta Holecka: synowie na własnej skórze doświadczyli, co to znaczy być powiązanym z gwiazdą TVP. Czy rozpoznawalność mamy jest dla nich powodem do dumy? A może wolą pozostać anonimowi

Danuta Holecka: synowie gwiazdy TVP są ambitni. Co robią?

Jak informuje fakt.pl, Danuta Holecka jest mamą dwóch synów — bliźniaków Juliana i Stefana. W przeciwieństwie do dziennikarki nie są zainteresowani pracą w świetle reflektorów. Nie poszli również w ślady ojca, Krzysztofa Dunina-Holeckiego, znanego warszawskiego przedsiębiorcy. Co w takim razie robią?

Danuta Holecka: synowie gwiazdy TVP — według ustaleń fakt.plsą studentami medycyny. Obaj mężczyźni uczą się na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Dziennikarka przyznała w jednym z wywiadów, że stara się wychowywać swoich synów w poszanowaniu tradycyjnych wartości.

Holecka zdradziła także, że Julian i Stefan uwielbiają dobrą kuchnię, a szczególnym upodobaniem darzą potrawy z ryb, mięs oraz makaronu. Żeby jeszcze bardziej dogodzić swoim dzieciom i mężowi, gwiazda TVP zainteresowała się kuchnią włoską. 

Synowie Danuty Holeckiej zgadzają się z nią?

Na temat dzieci dziennikarki zrobiło się głośno, kiedy jeden z synów Holeckiej miał rzekomo poprzeć protest lekarzy. Jednak według słów samej Danuty Holeckiej, młody mężczyzna w późniejszym czasie zrezygnował z popierania swoich kolegów po fachu.

— Mój syn polubił na Facebooku profil protestu lekarzy. […] Kiedy jednak się zorientował, że na pierwszy plan w tym proteście wysuwają się politycy, wycofał się  cytuje Holecką fakt.pl.

Danuta Holecka: synowie gwiazdy Telewizji Polskiej mieli nie raz i nie dwa odczuć negatywne skutki sławy swojej mamy. Dziennikarka twierdzi, że Julian i Stefan stali się ofiarami ataków osób, które nie zgadzają się z jej działalnością publiczną:

— Ci, którzy chcą mnie zaatakować, śledzą moich synów. I wypisują wyssane z palca informacje na ich temat czytamy na fakt.pl.

Spodziewaliście się, że synowie Danuty Holeckiej zdecydują się na karierę lekarzy? Mama musi być naprawdę dumna z ich osiągnięć!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

danuta holecka: synowie
fot. screen z youtube.com Episkopat News

Danuta Holecka: synowie są dla niej najważniejsi.