Danuta Martyniuk niejednokrotnie zabierała głos w sprawie występków swojego syna. Tym razem żona słynnego gwiazdora muzyki disco polo postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej byłej synowej. W jej słowach da się wyczuć zbulwersowanie i gniew. Uderzyła w sedno i nie szczędziła słów. Telenowela Martyniuków trwa w najlepsze.

Afera związana z rodziną Zenka Martyniuka wydaje się nie mieć końca. Tym razem żona piosenkarza, Danuta Martyniuk wypowiedziała się na temat swojej byłej synowej. W jej słowach dało się wyczuć gniew i zbulwersowanie. Takiej Danuty nie oglądaliśmy nawet podczas sprawy rozwodowej syna.

Rozwód Daniela Martyniuka tematem numer jeden w mediach

Od dłuższego czasu jednym z najgorętszych tematów w mediach jest rozstanie Daniela Martyniuka z byłą już żoną Eweliną. Syn Zenka Martyniuka słynie z tego, że nie szczędzi słów i publicznie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. W ostatnim czasie miało miejsce mnóstwo skandali z jego udziałem.

Niedawno Daniel za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odnieść się do sytuacji, która go spotkała. Otóż przyznał publicznie, że jego bogato urodzona była żona, pobiera od niego alimenty. Następnie opublikował zdjęcia prywatne Eweliny, przy okazji nie szczędząc nieprzychylnych słów na jej temat.

  1. Najsłynniejsza polska jasnowidzka przepowiedziała, co nas czeka. Jej wizja wielu zaskoczy, Polacy powinni się obawiać?
  2. Gwiazdor disco polo jako ekspert TVP Info. Nie żartujemy, wydarzyło się naprawdę
  3. Poszedł do szkoły po dziecko i przeżył wstrząs. Kiedy zobaczył nauczycielkę, natychmiast wezwano policję

Danuta Martyniuk skrytykowała Ewelinę

Podczas całej afery związanej z Martyniukiem i jego byłą żoną, wielokrotnie głos zabierała matka Daniela, Danuta Martyniuk. 51-letnia kobieta towarzyszyła synowi podczas sprawy rozwodowej. Zaraz po jej zakończeniu przyznała, że Ewelinie zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach. Zazwyczaj spokojna kobieta, która w jednym z wywiadów wypowiadała się na temat tego jak poznała Króla disco polo, tym razem w rozmowie z gazetą Twoje Imperium postanowiła odnieść się do alimentów, jakie pobiera od Daniela:

– Na wnuczkę 1200 zł nie będę żałować, ale Ewelinie z jakiej racji? Zaraz znajdzie sobie faceta i my mamy ich utrzymywać? Niech się weźmie do roboty, a nie zdziera z Zenka – grzmi Danuta.

Telenowela z udziałem Martyniuków zdaje się nie mieć końca. Waszym zdaniem słowa Danuty są słuszne?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

daniel Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk

Rozwód Daniela Martyniuka jest szeroko komentowany przez media.

danuta martyniuk
fot. screen youtube.com/przeAmbitniPL

Danuta Martyniuk publicznie odniosła się do alimentów, które ma płacić Daniel swojej byłej żonie.

zenek martyniuk
Fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS EA

51-latka przyznała, że na wnuczkę nie będzie żałować pieniędzy, jednak nie ma zamiaru patrzeć jak była synowa zdziera pieniądze z jej męża Zenka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: podjęto decyzję o nowych obostrzeniach. Pozostałe zostaną zaostrzone
  2. Niewiarygodne wiadomości z Chin. Specjaliści nie mają wątpliwości. Jest nadzieja
  3. Sprawdziła pracę domową syna i zamarła. Zadała mu tylko jedno pytanie, po chwili kolana się pod nią ugięły
  4. Polacy kochają filmy z jej udziałem. Teraz 48-letnia gwiazda pokazała dosłownie wszystko, w sieci zawrzało
  5. Lada dzień życie miliona Polaków może ulec zmianie. Wszyscy czekają na ostateczną decyzję, niepokojące doniesienia
  6. Umieść liście laurowe i czosnek w dużym garnku i zalej wodą. Oczyścisz stawy ze złogów, pozostałe efekty też zachwycają

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułPoszedł do szkoły po dziecko i przeżył wstrząs. Kiedy zobaczył nauczycielkę, natychmiast wezwano policję
Następny artykułDziś kolejne urodziny świętuje Brigitte Bardot. Francuska modelka kończy 86 lat, czego jej życzycie?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl