Ile lat ma Danuta Martyniuk? Ciężko uwierzyć, ale okazuje się, że żona znanego muzyka jest od niego starsza o dwa lata. Ukochana Zenka przyszła na świat w 1967 roku w Bielsku Podlaskim. Uważacie, że wygląda na swój wiek? Niektórzy często sądzą, że jest nieco młodsza.

Niektórzy internauci z pewnością zastanawiają się, ile właściwie lat ma Danuta Martyniuk? Okazuje się, że żona Zenka skończyła 53. wiosnę życia. Dalibyście jej tyle?

Danuta Martyniuk: wiek

Danuta Martyniuk urodziła się w 1967 roku w Bielsku Podlaskim. Okazuje się, że jest dwa lata starsza od swojego męża Zenka, który przyszedł na świat w 1969 roku.

Para wspomina, że poznała się na pewnej potańcówce ponad 30 lat temu. Kiedy po raz pierwszy się spotkali, nie podali sobie swoich prawdziwych imion.

Podobno Danusia przedstawiła się imieniem Kinga. Kiedy później Zenek przyszedł do jej domu, matka kobiety miała powiedzieć, że „żadna Kinga tutaj nie mieszka” – wspomina Express Ilustrowany.

Obecnie Danuta Martyniuk ma 53 lata. Niektórzy internauci nie mogą uwierzyć w jej wiek. Dla niektórych wygląda na nieco młodszą. Dalibyście jej tyle?

  1. Pamiętacie Norberta z „M jak miłość”? Mariusz Sabiniewicz nie żyje od kilku lat, jego ostatnie chwile były wstrząsające
  2. Pod osłoną nocy rząd podjął decyzję. Już 6 grudnia wszyscy Polacy odczują ogromną zmianę
  3. Staruszek poprosił pielęgniarkę, żeby posprzątała jego lodówkę. Zajrzała do środka i nagle wybiegła z mieszkania, nie mogła znieść widoku

Skąd pochodzi Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk pochodzi, podobnie jak jej mąż z Podlasia, a dokładniej z Bielska Podlaskiego. To właśnie wschodnie tereny Polski są bliskie jej sercu. W dodatku Białystok jest uznawany za stolicę muzyki disco polo, którą wykonuje jej mąż.

Zenek Martyniuk i jego żona wzięli ślub 4 lutego 1989 roku. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim, czyli rodzinnej miejscowości panny młodej, jak podaje Jastrząb Post. Po ceremonii odbyło się huczne wesele, w którym uczestniczyło podobno 250 osób.

Wkrótce para doczekała się pierwszego i jedynego dziecka. Ich syn Daniel Martyniuk przyszedł na świat 1 sierpnia 1989 roku.

Express Ilustrowany dodaje, że nie od dzisiaj wiadomo, że Danuta Martyniuk rozporządza wielomilionowym majątkiem swojego męża. Jest jego główną zarządczynią w sprawach finansowych oraz inwestycyjnych.

Od lat się tym zajmuje, dlatego mówi się, że za wielkim sukcesem oraz majątkiem gwiazdora stoi również jego żona. Danusia uwielbia podróżować, więc często towarzyszy swojemu mężowi w trasach koncertowych.

Ukochana króla disco polo nie ukrywa, że, jak chyba każda kobieta, lubi dobrze wyglądać. Stać ją na drogie i ekskluzywne marki, które „najlepiej na niej leżą”.

— Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie — przyznała kiedyś w rozmowie z Rewią.

Ostatnio sprawiła sobie futro z lisów od jednego z uczestników programu Królowe życia, Gabriela Seweryna. Projektant za pośrednictwem Instagrama udostępnił zdjęcie z żoną Zenka w jego kreacji.

Trzeba przyznać, że pomimo swoich 53 lat Danusia trzyma się znakomicie. Na ściance zawsze wygląda znakomicie i z poczuciem stylu oraz dobranym makijażem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

danuta martyniuk
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA.

Danuta Martyniuk urodziła się w 1967 roku i ma obecnie 53 lata.

danuta MARTYNIUK
Fot. TRICOLORS/EAST

Jest dwa lata starsza od swojego męża, Zenka, z którym wzięła ślub w 1989 roku.

Danuta Martyniuk
fot. Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 10.02.2020 Premierowy pokaz filmu Zenek n/z: MARTYNIUK ZENON ZONA

Urodziła się w Bielsku Podlaskim.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Makabryczne zdarzenie pod Warszawą. Doszło do ataku przy użyciu niebezpiecznego narzędzia
  2. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych
  3. Pierwsze doniesienia o tegorocznym Sylwestrze. Wiceminister zdrowia rozwiał wszelkie nadzieje, będzie wyglądać zupełnie inaczej
  4. Andrusiewicz zabrał głos ws. kontroli limitu osób na kolacji wigilijnej. Ważne słowa o policji i wojsku, możliwe mandaty
  5. Randka z kochankiem zakończyła się dramatem, nie żyje młoda kobieta. Ujawniono przyczynę śmierci, mężczyzna usłyszał wyrok
  6. Kot rzucił się w stronę płaczącego dziecka. Sekundę później dzieje się niemożliwe, rodziców zamurowało
  7. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii

Źródła: jastrzabpost.pl, expressilustrowany.pl, instagram.com

 

Poprzedni artykułZdumiewające wyznanie Olbrychskiego o Maryli Rodowicz: „Wpędziła mnie w ostre picie”
Następny artykułPlastuś był ulubioną bajką dzieciaków. Pamiętacie, czyim mówił głosem?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl