Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.09.2022 13:31

Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Danuta Martyniuk
fot. YouTube/ Bądźmy Razem. TVP

Danuta Martyniuk zaskoczyła fanów swoim nowym wyglądem. Ukochana wokalisty disco polo od pewnego czasu bardzo dba o swój wygląd i zdrowy tryb życia, a to przekłada się na widoczne zmiany w jej sylwetce. Kobieta znacząco schudła i zachwyca swoją nową figurą.

Niedługo żona Zenka Martyniuk zagości w programie TVP „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowie więcej na temat swojej kuchni i stosowanych przez nią trików, które pomogły jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Gwiazda została zaproszona przez samą Joannę Kurską – szefową śniadaniówki.

Danuta Martyniuk zmieniła się nie do poznania

Żona króla disco polo będzie gościem zbliżającego się odcinka popularnego programu TVP „Pytanie na śniadanie”, w którym opowie więcej na temat tego, w jaki sposób udało jej się schudnąć i osiągnąć wymarzoną figurę. Nie da się ukryć, że kobieta wygląda całkowicie inaczej i zachwyca internautów swoją zgrabną sylwetką.

Okazało się, że kluczem do sukcesu jest między innymi zdrowa dieta, dlatego też Danuta Martyniuk pojawi się w jednym z najbliższych odcinków śniadaniówki TVP, aby zdradzić stosowane przez nią triki oraz podzielić się z widzami kilkoma tajnikami swojej kuchni. Kobieta będzie gotować w programie na żywo.

Osobą, która zwróciła się do ukochanej Zenka Martyniuka z prośbą o udział w show TVP, była sama Joanna Kurska, która po dymisji prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego objęła urząd szefowej programu „Pytanie na śniadanie”. Jak mówi sama bizneswoman, z zaciekawieniem śledzi poczynania żony wokalisty w social mediach i jest pod wrażeniem jej ogromnej przemiany, dlatego też zdecydowała się zwrócić do niej z ofertą udziału w programie.

-Danutę Martyniuk do kuchni „Pytania na śniadanie” zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet. Wymarzona osoba do podzielenia się w naszym programie swoim kulinarnym talentem. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, schudła i wygląda bardzo ładnie. Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść. Wiem, że pani Danuta przygotuje m.in. ulubioną owsiankę, ale nie tylko – wyznała Joanna Kurska podczas rozmowy z tabloidem „Fakt”.

Danuta Martyniuk w nowym odcinku „Pytania na śniadanie”

Kobieta już teraz pojawiła się na nagraniu promującym jej zbliżający się występ w porannym show stacji TVP. Na filmiku widzimy, jak gwiazda zapowiada, jakie tematy poruszy podczas swojego wystąpienia i zachęca widzów do oglądania niedzielnego wydania programu „Pytanie na śniadanie”.

-Opowiem państwu o swojej metamorfozie, szczególnie, jak zrzuciłam zbędne kilogramy, opowiem o potrawach, które spożywam oraz oczywiście coś spróbujemy ugotować – zapowiedziała żona Zenka Martyniuka na filmiku, który pojawił się na oficjalnym profilu TVP na Facebooku.

Ukochana wokalisty disco polo największą uwagę fanów zwróciła podczas premiery filmu „Zenek”, kiedy to między innymi otworzyła się na temat historii poznania się ze swoim obecnym mężem. W rozmowie z TVP gwiazda zdradziła, że to właśnie jej partner wypatrzył ją i wysłał swojego kolegę, który poinformował ją o tym, że wpadła w oko występującemu na scenie mężczyźnie. 

Teraz fani nie są w stanie rozpoznawać pani Danuty. W komentarzach nie brak słów zachwytu na widok jej oszałamiającej przemiany i podziwu nad jej wytrwałością i samodyscypliną.

„Duża zmiana, nie poznałam tej pani. Wygląda bardzo fajnie”

„Nie poznałam jej. Wygląda świetnie” – czytamy pod nagraniem zamieszczonym na Facebooku.

Zobacz filmik:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk i Marcin Miller dokazują w samolocie. Artyści disco polo lecą na podbój Ameryki
  2. Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
  3. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru

Źródło: Plejada