Danuta Rinn: Kinga Rusin to jej chrześnica. Jak się okazuje piosenkarka znana z takich hitów jak: „Gdzie ci mężczyźni” czy „Tyle wdzięku” ma specjalne miejsce w życiu gwiazdy TVN. Historia tej relacji sięga lat sześćdziesiątych. Nikt się nie spodziewał, że łączy je tak niezwykła więź.

Danuta Rinn w latach 60. poznała Marię Rusin (matkę Kingi). Panie szybko się zaprzyjaźniły, a kiedy Maria urodziła córkę  nie było wątpliwości, kto będzie najlepszą kandydatką na matkę chrzestną dla malutkiej Kingi. Kinga Rusin: Danuta Rinn była dla dziennikarki ważną osobą w życiu. Jak rozwijała się wyjątkowa relacja między Kingą i Danutą? Jaką rolę piosenkarka odegrała w życiu prezenterki TVN?

Danuta Rinn: Trudne życie osobiste

Artystka niestety w życiu osobistym nie odnosiła takich sukcesów jak na scenie. Matka chrzestna Kingi Rusin była dwukrotnie zamężna, kolejno z Andrzejem Rynduchem i Bogdanem Czyżewskim. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Danuta Rinn dodatkowo chorowała na otyłość i cukrzycę. W swoich piosenkach z humorem podchodziła do swojego problemu otyłości, śpiewając „Kto ma tyle wdzięku co ja?”. Jak się okazało w życiu prywatnym nie było jej już tak łatwo żyć z otyłością.

Danuta Rinn: Kinga Rusin wspomina ciotkę

– Całe życie walczyła z kompleksem, którym była nadwaga. Zrobiła z tego wielki atut, śpiewała Kto ma tyle wdzięku, co ja czy Gdzie ci mężczyźni?. Pamiętam dobrze rozmowy z ciocią. Wszyscy uważali, że to nie jest dla niej problem, bo przecież potrafiła się z tego śmiać. A ja wiedziałam, że był… – powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Rewią.

Pamiętacie hity Danuty Rinn?

ZOBACZ GALERIĘ:

Danuta Rinn: Kinga Rusin
Instagram.com

Danuta Rinn była matką chrzestną Kingi Rusin. Na zdjęciu powyżej zdjęcie małej Kingi z Danutą Rinn (po prawej stronie) oraz mamą Marią (po lewej stronie).

1
2
3
Poprzedni artykułIle wzrostu ma Doda? Artystka jest bardzo drobna
Następny artykułW czym zagrała Anna Przybylska? Lista filmów z udziałem pięknej aktorki
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.